ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای طرح ۱۰ روزه لایروبی و رسوب برداری انهار در منطقه ۲۰

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۰ گفت: در راستای آمادگی لازم برای بارش‌های پاییزی، طرح فوریتی لایروبی انهار روباز، روبسته و پل‌های عرضی به مدت ۱۰ روز اجرا می‌شود.

اجرای طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری فضاهای سبز

ندای لرستان - طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری و حذف سیستم سنتی، عملیات خطوط آبرسانی، ساخت و احداث مخزن ذخیره سازی آب در فضای سبز بزرگراه ها و معابر اجرا شد.

پهلوانی و ریشه در مرز و بوم، خصلت قهرمانان ایرانی /آمادگی شهرداری تهران برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی

ندای لرستان - شهر: شهردار تهران گفت: برخلاف بسیاری که تلاش می‌کنند، قهرمانانشان را از سایر کشورها عاریه بگیرند، اما مدال‌آوران ما ریشه در این مرز و بوم و خصلت پهلوانی دارند و مدال بزرگی و عظمت را به خود اختصاص دادند.

واکسیناسیون شهروندان غرب تهران در اتوبوس سیار

ندای لرستان - همزمان با فاز دوم پویش دوباره جان می گیرد، در حال حاضر و به صورت میانگین روزانه ۱۰۰ نفر از شهروندان در اتوبوس سلامت، واکسن کرونا دریافت می کنند.

اصلاح هندسی و روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران

ندای لرستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۴ از ساماندهی و تثبیت پروژه‌های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای پروژه های اصلاح هندسی، ترافیک معابر شمال شرق تهران روان تر می شود.

از ۶۰ ورزشکار منطقه ۱۵ تجلیل شد

ندای لرستان - آئین تجلیل از ورزشکاران و تلاشگران حوزه ورزش منطقه ۱۵ با حضور علیرضا جعفری سرپرست شهرداری منطقه ۱۵ برگزار و از ۶۰ نفر از مربیان ایستگاه‌های صبحگاهی، کارشناسان ورزشی و فعالان حوزه ورزش بانوان و آقایان منطقه تقدیر شد.

زمستان گرم در مددسرای شهرداری منطقه۱۷

ندای لرستان - در بازدید میدانی شهردار منطقه۱۷ آماده‌سازی و بهبود خدمت رسانی در مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه۱۷ آغاز شد.

مدرک‌گرایی، تخصص‌گرایی و جوان‌گرایی از مهمترین دغدغه‌های کانون ارزیابی مدیران

ندای لرستان - شهر: سجاد محمد علی‌نژاد گفت: براساس آمار و ارقام اعلام شده توسط کانون ارزیابی تخصصی مدیران، مدرک‌گرایی، تخصص‌گرایی و جوان‌گرایی از مهمترین دغدغه‌های این کانون به حساب آمده و افراد مورد تایید این کانون از کارایی‌های لازم برخوردار هستند.

مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد

ندای لرستان - شهر: رئیس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به اینکه هر دوره مدیریت در شهرداری به یک ویژگی شناخته می شود، گفت: مدیریت شهری جدید به پاکدستی شهرت دارد.

قهرمانان و مدال‌آوران سرمایه مردم هستند

ندای لرستان - شهر: معاون شهردار تهران گفت: شما ورزشکاران سرمایه جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران هستید، سرمایه مردم فقط مادی نیست، بلکه آنچه که مهم است نیروی انسانی و قهرمانانش است.

باید به میان مردم بازگردیم

ندای لرستان - شهر: محمدامین توکلی‌زاده، در مراسم تودیع و معارفه معاونین امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: ما از مردم فاصله گرفته و دولتی، حاکمیتی، اداری و کارمندی شده‌ایم. این فاصله سرمایه‌های اجتماعی را کاهش داده و باید برگردیم بین مردم و از مردم باشیم.

نارضایتی از شهرداری کاهش یافته است

ندای لرستان - شهر: معاون سابق اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: در پیمایش‌های ملی سال ۹۴ و ۹۷ شرایط نارضایتی از شهرداری ثابت مانده و حتی از بدترین رتبه چند پله بهتر شده است.

کسری ۵ هزار اتوبوس در تهران نتیجه ۱۶ سال بی‌توجهی دولت‌ها به حمل و نقل عمومی است

ندای لرستان - شهر: هاشمی کسری پنج هزار دستگاه اتوبوس و یک هزار و ۵۰۰ واگن مترو در شهر تهران را نتیجه ۱۶ دهه بی‌توجهی دولت‌ها به بخش حمل و نقل عمومی پایتخت عنوان کرد.

تحول جامعه در گرو عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت

ندای لرستان - زاکانی در جلسه تودیع و معارفه معاونین شهرداری گفت: برای تحول جامعه باید بر عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت تاکید کنیم چون این موارد باعث پیشرفت همه جانبه محیط پیرامون ما می شود.

کسب عنوان "ایستگاه آهنگ" در چهارمین رویداد میزان معماری

ندای لرستان - علی امام گفت: تغییر نوع نگاه به شیوه معماری ایستگاه‌های خطوط مترو پایتخت، فرآیندی است که در سال‌های اخیر بیشتر مورد توجه متولیان امر قرار گرفته و آثار این نگرش نوین در میزان رضایتمندی شهروندان از شکل و فرم ایستگاه‌ها هویدا شده است.

مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات شهرداری تهران

ندای لرستان - مراسم تودیع و معارفه معاونین مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران صبح روز دوشنبه سوم آبان ۱۴۰۰ با حضور عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران برگزار شد. در این مراسم از زحمات حسین گنجی بعنوان معاون اسبق تبلیغات و انتشارات و علی شاهرخی بعنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مرکز تقدیر به عمل آمد و حامد احسانبخش بعنوان سرپرست جدید تبلیغات و انتشارات و حمید عسگری بعنوان سرپرست حوزه ریاست مرکز انتخاب شدند.

آیین رونمایی از تابلو نامگذاری خیابان شهیدان طارمی برگزار شد

ندای لرستان - با حضور فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، معاونین و مدیران ستادی مدیریت شهری منطقه ۱۸ ، خانواده شهیدان طارمی و جمعی از امت شهید پرور جنوب شهر تهران آیین رونمایی از تابلو نامگذاری خیابان شهیدان طارمی در منطقه ۱۸تهران برگزار شد.

آیین افتتاح و بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب

ندای لرستان - آیین بهره‌برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی (مدیریت سیلاب غرب تهران) عصر یکشنبه ۲ ابان ۱۴۰۰ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران , عباس شعبانی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و محسن منصوری استاندار تهران برگزار شد.

هدایت آب‌های سطحی پروژه مناسبی برای شهرستان قدس است

ندای لرستان - حسین حق وردی، در حاشیه آیین بهره برداری و بازدید از پروژه‌های جمع‌آوری آوری آب‌های سطحی، در جمع خبرنگاران گفت: اگر مشاور در خصوص هدایت آب‌های سطحی شهرستان قدس مطالعه و کمک کند قطعا مدیریت شهری و مدیریت فرمانداری شهرستان آماده هر نوع همکاری خواهد بود.

ایران در نقطه بحرانی سرانه عمومی آب‌های قابل بازگشت قرار دارد

ندای لرستان - شهر: سردار علیرضا فخاری گفت: ایران در نقطه بحرانی در بحث سرانه عمومی آب‌های قابل بازگشت در جهان قرار دارد. تهران در شرایط بحرانی برای تامین آب قرار دارد و این نعمت خدادادی بدون وقفه از دست می‌رود.

۲۰هزار میلیارد تومان برآورد مالی پروژه‌های ایجاد شده جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

ندای لرستان - شهر: شهردار تهران گفت: ۶.۸ کیلومتر از طرح مدیریت سیلاب غرب تهران تا پایان سال افتتاح خواهد شد این در حالی است که قیمت ساخت ۵۳۰ کیلومتر مجموعه پروژه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران ۲۰هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

کاشت ۶۸ هزار بوته گل پاییزی در منطقه ۱۳

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تداوم رویکرد منطقه در توسعه فضای سبز، از کاشت ۶۸ هزار بوته گل پاییزی در ورودی شرقی شهر تهران و محدوده بوستان ها و فضای سبز این منطقه خبر داد.

برنامه محوری معیار خدمت در قبله تهران است

ندای لرستان - شهردار منطقه ۲۰ در اولین جلسه شورای معاونین و مدیران بر برنامه محوری و داشتن روحیه بسیجی و جهادی برای خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.

دروازه قزوین، نماد تهران قدیم

ندای لرستان - شهر: دروازه قزوین یکی از نمادهای تهران قدیم به حساب می‌آید که قدمت آن به دوران ناصرالدین شاه قاجار باز می‌گردد.

پنج انتصاب جدید در شهرداری تهران

ندای لرستان - شهردار تهران در احکامی جداگانه روسای سه سازمان شهرداری تهران، یکی از مشاوران شهردار و رییس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران را منصوب کرد.

برگزاری برنامه‌های تفریحی و شاد در منطقه ۲

ندای لرستان - شهرداری منطقه۲ به مناسبت ولادت با سعادت نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) ویژه برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را برای ایجاد نشاط و شادی در این مناسبت فرخنده تدارک دیده است.

لزوم ارتقای سطح رضایت بازنشستگان شهرداری

ندای لرستان - آیین تکریم مدیرعامل سابق سازمان بازنشستگی و معارفه مدیرعامل جدید این سازمان با حضور معاون مالی واقتصاد شهری و معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران برگزار شد.

ورود ۱۱۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران

ندای لرستان - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام اینکه شهروندان تهرانی ۱۱ سال گذشته از کمبود اتوبوس در رنج بوده‌اند، گفت: با ورود ۱۱۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی تهران، این اتوبوس‌ها وارد چرخه خدمات‌رسانی به شهروندان می‌شوند.

برگزاری جشن‌ و مولودی‌خوانی در میدان آیینی امام حسین (ع)

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۲ از برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی-هنری این منطقه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام صادق (علیه‌السلام) به‌ویژه در میدان آیینی امام حسین (ع)خبر داد.

مناسب سازی بوستان ها و معابر در منطقه ۷

ندای لرستان - آئین مناسب سازی بوستان ها و معابر ویژه افراد دارای معلولیت به مناسبت روز عصای سفید با حضور معاون فنی و عمرانی منطقه، دبیر کمیته افراد دارای معلولیت و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.

حرکت کاروان های شادی در محلات منطقه ۱۴

ندای لرستان - همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) و در هفته وحدت ویژه برنامه های شاد و متنوع ویژه شهروندان دارالمومنین تهران در منطقه ۱۴ به اجرا درآمد.

ساير مطالب

برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در شمال شرق تهران

شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان افتتاح می‌شود

دیدار شهردار منطقه 7 با خانواده 2 شهید

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای برگزاری لیگ کوهنوردی در پایتخت

پیمایش محلات غرب تهران با حضور مدیران شهری

استقرار نیروهای آموزشی در اتوبوس‌های زندگی

آغاز بهره‌برداری از شبکه مدیریت سیلاب بزرگراه‌های فتح و آزادگان

آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 18 برگزار شد

دیوار نگاره‌های بزرگراه آیت الله رفسنجانی به نام پیامبر مهربانی‌ها مزین شد

سی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

ضرورت لغو روادید میان کشورهای اسلامی برای تسهیل گردشگری/ حاج قاسم و شهید مغنیه شهدای وحدت/ آمادگی شهرداری تهران برای انتقال تجربه به شهرهای اسلامی

اجرای طرح‌ واکسیناسیون با همکاری ستاد مدیریت بحران منطقه

جلسه شهردار تهران با روسای پلیس‌ تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

آیین بهره برداری از طرح های خدمات شهری منطقه 21

بورس تهران پلمب نشده است

استقرار اتوبوس سیار زندگی در میدان ثامن الحجج (ع) منطقه 15

تزریق دز سوم واکسن کرونا برای پرسنل در معرض خطر شهرداری تهران

انتصابات جدید در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران

اقدامات شهرداری تهران برای اقامه نماز جمعه بعد از بیست ماه

شهروندان باید در آرامش کامل و شرایط مطلوب زندگی کنند/ شهرداری عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را جدی می‌گیرد

پلیس تمام قد در کنار شهردار تهران و مدیریت شهری است

تشکیل کار گروه مشترک بین شهرداری و پلیس پایتخت/ افق روشن شهر در حوزه خدمت رسانی در گرو تعامل بین دستگاهی

هم افزایی شهرداری و ناجا یکی از ضروریات است/نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت شهرداری

دیدار و گفت‌وگوی مدیران شهری و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ

نورافشانی و راه اندازی کاروان شادی وحدت

محسن مهدیان مدیرعامل موسسه همشهری شد

سرپرست هیئت مرکزی گزینش شهرداری تهران منصوب شد

برگزاری خیابان ورزش در منطقه 7

خط کشی مسیر دوچرخه در اراضی عباس آباد

پیشکسوتان منطقه17 پا به توپ شدند

اجرای واکسیناسیون کرونا در مساجد منطقه 19

خانه‌های محیط زیست بستر فرهنگ‌سازی و مشارکت فعال مردمی است

استقرار مراکز سیار واکسیناسیون در مساجد منتخب منطقه 14

رفع خطر نقاط حادثه خیز با نصب چراغ چشمک زن

کسب رتبه چهارم وصول درآمدهای نقدی در بین مناطق 22 گانه

شهردار منطقه 10 پایتخت معارفه شد

بخشنامه ساماندهی فرآیند مدیریت منابع انسانی در شهرداری تهران ابلاغ شد

لزوم گسترش الگوی مدیریت پسماند از مناطق موفق به دیگر نواحی شهری

فعالیت 28 سالن اسکواش در مجموعه‌های شهرداری تهران

برگزاری دوره تربیت مربی مدیریت بحران

فراخوان سیزدهمین جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری

تسریع روند ساخت 3 ایستگاه جدید مترو در منطقه 2 تهران

شهر را برای زندگی عاری از کرونا آماده کنیم

پایان فعالیت مراکز خرید و فروش غیر مجاز پسماند

تکمیل یادمان شهدای شهر تهران در میدان امام خمینی(ره)

مدیران عامل سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب شدند

اتوبوس سیار واکسیناسیون - میدان راه آهن

اختتامیه دومین پارالمپیاد مجازی ورزشی تهران ویژه معلولان

اولویت افرایش ضریب ایمنی ماشین آلات مکانیزه بزرگراهی در منطقه

دومین گردهمایی کشوری کلوپ کمپینگ و کاروانینگ

رفع چالش‌های محیط زیستی شهر، مشارکت آگاهانه، موثر و مسئولانه شهروندان را می طلبد

کم‌توانان ذهنی بر سکوهای برتر ایستادند

با ابلاغ حکم زاکانی، غلامرضا شنگی به سمت شهردار منطقه17 منصوب شد

سرای محلات خانه دوم شهروندان هستند

شبکه یاریگران منطقه 3 راه اندازی شد

از تعیین تکلیف سه باغ تا موافقت با ایجاد جایگاه‌های کوچک سوخت‌رسانی

حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18

دیدار شهردار تهران با رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جماعات

پیگیری برای تسریع روند صدور پروانه‌ها در شورای شهر تهران

افتتاح باشگاه اسکواش و پدل در برج میلاد با حضور وزیر ورزش

اساسنامه سازمان‌های شهرداری دارای اشکالات اساسی است

تجمیع 1200 حساب شهرداری در خزانه واحد/ کمیته انتصابات احیاء خواهد شد

اختتامیه پنجاه و چهارمین پویش دوشنبه‌های ورزشی

وحشیانه‌ترین اقدامات داعش به نام اسلام برای تفرقه‌افکنی

شب‌های خیمه شب بازی

شهردار منطقه 11 معارفه شد

تکمیل ایستگاه های خطوط 6 و 7 مترو در گرو تامین بودجه

مناسب سازی بیش از 23 کیلومتر معبر برای معلولین

برگزاری نخستین دوره مسابقات بانوان کوتاه قامت و معلول

محدودیت‌ها نباید مانع پیشرفت پروژه های منطقه 6 شود

جلب حمایت کمیسیون محیط زیست مجلس برای راه‌اندازی زباله سوز 800 تنی در پایتخت

شتاب واکسیناسیون با استقرار اتوبوس سیار زندگی

ارتباط با خانواده‌های کم‌برخوردار از طریق بانک اطلاعاتی سامانه سمات

بوستان دامپزشکی در شمال تهران مناسب سازی شد

احداث سازه مقبره الشهدای بوستان والفجر به سبک معماری اسلامی

ابلاغ دستور العمل جدید طرح نگهداشت شهر برای زمستان و پاییز 1400 در تهران

برگزاری همایش «پیاده روی گام‌هایی به سوی ایران قوی» در دریاچه شهدای خلیج فارس

تزریق 90هزار دُز واکسن، در واحدهای سیار و ثابت

بهره‌برداری همزمان از ورودی جدید ایستگاه‌های مترو در آبان امسال

اجرای طرح واکسیناسیون در مساجد غرب تهران

رونمایی از بخش نخست «استاندارد ملی ایمنی در سیستم‌های حمل و نقل ریلی درون شهری کشور»

پروژه‌های مناسب سازی شده در منطقه2 به بهره برداری رسید

ادامه روند واکسیناسیون در مساجد منطقه 17

نصب دوربین‌های ثابت و متحرک در 14 نقطه ورودی حریم تهران

قدردانی دانشگاه علوم پزشکی ایران از خدمات شرکت شهر سالم

آیین بزرگداشت ششمین سالگرد شهادت سردار حسین همدانی

رونمایی از یادمان پدران شهید، فرزندان معظم شاهد شاغل در شرکت بهره برداری متروی تهران

برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد برف روبی

آغاز مرحله دوم پویش «تهران دوباره جان می‌گیرد» با حضور شهردار تهران

صبحگاه یگان حفاظت شهرداری تهران با حضور زاکانی

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران منصوب شد

سرپرست اداره کل رفاه و امور ایثارگران شهرداری تهران منصوب شد

بهره برداری از معابر مناسب سازی شده در منطقه 15

مشکلات بودجه ای شهرداری مربوط به زمان فعلی نیست

افتتاح سومین سرای محله مناسب سازی شده در منطقه 19

اجرای طرح همگام با ورزش در منطقه 7

توسعه شهر در بستر گفتگو با شهروندان میسر می شود

درخواست قائم مقام انجمن نابیانایان ایران از شهرداری و اعضای شورای شهر تهران

درخواست قائم مقام انجمن نابینایان ایران از شهرداری و اعضای شورای شهر تهران