ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تقدیر از شهرداری تهران/شریان‌های حیاتی پایتخت مقاوم‌سازی لرزه‌ای شوند

ندای لرستان - احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ضرورت دارد مقاوم سازی لرزه ای شریان های پایتخت مطابق مصوبه سال ۹۶ هیات وزیران صورت گیرد و در این امر لازم است تا همه دستگاه های متولی مانند آب و فاضلاب به وظایف خود عمل کنند.

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه ۱۴ تهران

ندای لرستان - تابلو شهید ترور «سید عبدالکریم مخبر» با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه ۱۴، در محل سکونت خانواده این شهیدسرافراز در دارالمومنین تهران رونمایی شد.

هیئت‌های اندیشه‌ورز حلقه وصل ما با شهروندان هستند

ندای لرستان - در جهت اجرای طرح هیئت اندیشه ورز در شهر تهران جلسه هم اندیشی این طرح با حضور رئیس دبیرخانه هیئت های اندیشه ورز شهر تهران، شهردار، معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر اداره روابط عمومی منطقه ۷ برگزار شد.

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

ندای لرستان - طی نشست مشترک شهردار منطقه ۱۹ با مدیر عامل شرکت فاضلاب تهران و آبفای منطقه ۶ بر امکان سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار تأکید شد.

معرفی مرکز تعامل صنعت و دانشگاه در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده ضروری است

ندای لرستان - به ریاست شهردار منطقه ۲۱ و با حضور معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه، نشست ویژه شورای معاونین و مدیران دیار پیشرفت و نوآوری با هدف بررسی موارد مرتبط با نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران تشکیل شد.

لزوم استفاه از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های انسانی کشور در مدیریت شهری

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۲ در دومین نشست مجمع نخبگان این منطقه بر استفاده از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند انسانی کشور در برنامه‌ها و تصمیمات مدیریت شهری تأکید کرد.

اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد/ تکذیب شایعه پاک‌شدن اطلاعات و سوابق شهروندان

ندای لرستان - سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران امروز چهارشنبه هشتم تیرماه با حضور در برنامه «ِسلام؛ صبح به خیر» شبکه سوم سیما از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار موبایلی «تهرانِ من» خبر داد و گفت: از امروز شهروندان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن از خدمات شهری این اپ استفاده کنند.

رقابت فناورانه‌ در بوستان گفتگو

ندای لرستان - شهردار تهران از تبدیل بوستان گفتگو به نمایشگاه دائمی فناوری در نیمه دوم ماه جاری خبر داده است. این بوستان علاوه بر فضاهای مناسبی که برای تعاملات اجتماعی و اقدامات رسانه‌ای دارد، دارای فضای نمایشگاهی مدرن و بزرگی برای حضور فعالان حوزه‌های نوین و عرضه‌کننده محصولات خاص و جدید است.

دیوارهای شهر در قلب پایتخت شاعرانه می‌شوند

ندای لرستان - ایجاد ارتباط معنایی بین نام معابر و ظاهر بصری آن در شهرداری منطقه ۶ به صورت شاعرانه کلید خورد و در اولین گام از اجرای این طرح دیوارهای هفت خیابان نظامی گنجوی بر مبنای آثار این شاعر بلندآوازه خطاشی شد.

بررسی معضل فراوانی حیوانات خانگی در معابر عمومی

ندای لرستان - شهردار منطقه ۴ در نهمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهرداری منطقه ۴ گفت: فراوانی حیوانات خانگی از جمله سگ ها در بوستان ها، معابر و تفریحگاه ها امروزه به عنوان یک معضل در حال بررسی است.

برپایی اولین میز تخصصی گردشگری خوراک ملل در منطقه گردشگری عباس‌آباد

ندای لرستان - ۴۹ میزتخصصی در قالب ۱۳ کمیته گردشگری در نخستین میز تخصصی گردشگری خوراک ملل در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور مسئولان وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در منطقه ۱۵

ندای لرستان - ویژه برنامه های متنوع فرهنگی همزمان با هفته " بازخوانی و افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی" با شعار حقوق بشر آمریکایی؛ ترور، تحریم و توحش در منطقه ۱۵ در حال اجرا است.

مراسم افتتاحیه جشنواره های قهرمان شهر

ندای لرستان - مراسم افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران (قهرمان شهر) عصر امروز سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و حسین اوجاقی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

ورود شهرداری تهران به رفع معضلات اجتماعی/برنامه مدیریت شهری برای ساماندهی کودکان کار

ندای لرستان - نگاه مدیریت کنونی شهر به معضلات اجتماعی با نگاه مدیران شهری پیشین متفاوت بوده و این بار شهرداری در این حوزه وظایف و مسئولیت‌های قانونی خود را پذیرفته و وارد میدان شده است.

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

ندای لرستان - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر استفاده از توان نیروهای انسانی داخلی شهرداری در جایگاه‌های مختلف این نهاد، گفت: بکارگیری نیروی داخلی و متخصص در یکی از پست‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران قابل تقدیر و تشکر است.

دیدار شهردار تهران با خیرین مدرسه ساز

ندای لرستان - صبح امروز سه شنبه ۷ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی شهردار تهران با جمعی از خیرین مدرسه ساز دیدار و گفتگو کرد.

قرار خدمت؛ منطقه ۸

ندای لرستان - ظهر دوشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی در یازدهمین برنامه از پویش «قرار خدمت»، به همراه مدیران ارشد شهرداری به منطقه ۸ رفت.

اجرای بیش از ۴ هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح منطقه ۱۷/احداث و مرمت بالغ بر ۵ هزار متر مربع پیاده‌رو

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به عملیات آسفالت ریزی طی سه ماه گذشته در سطح منطقه گفت: طی این مدت عملیات تراش و روکش آسفالت مکانیزه به میزان ۳ هزار تن و لکه گیری و روکش دستی آسفالت به میزان هزار و ۴۰۰ تن انجام شده است.

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره فیلم شهر/اعضای کمیته‌های برگزاری جشنواره معرفی شدند

ندای لرستان - مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با حضور مجید اکبرشاهی، حسن خجسته، هاشم میرزاخانی، حمیدرضا جعفریان، مژگان زرگر و اعضای کمیته‌های برگزاری این جشنواره در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه ۸ در پویش قرار خدمت

ندای لرستان - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در یازدهمین برنامه از پویش « قرار خدمت » شهردار تهران، ضمن بازدید از پایگاه‌های مدیریت بحران و پدافند غیر عامل منطقه ۸ ، به بررسی اقدامات انجام گرفته و برنامه‌های منطقه در این حوزه، فعالیت گروه‌های داوطلب و نقاط قوت و ضعف این اقدامات پرداخت.

کمک ۶۰۰ میلیاردی شهرداری تهران به اقتصاد خانوار/ در تهران موردی از تب کریمه کنگو نداشته‌ایم

ندای لرستان - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به تفاوت قیمت اقلام در میادین میوه و تره‌بار نسبت به سایر بازارهای شهر، تأکید کرد: شهرداری تهران در سه ماه گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان به اقتصاد خانوار کمک کرده است.

افزایش ۱۵۰ درصدی تعداد اتوبوس‌های پایتخت/۱۲ ایستگاه مترو در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

ندای لرستان - شهردار تهران از افزایش ۱۵۰ درصدی تعداد اتوبوس‌های پایتخت خبر داد و گفت: امسال با این میزان افزایش، تعداد اتوبوس‌ها از حدود دو هزار دستگاه به پنج هزار دستگاه می‌رسد و برنامه‌ریزی این کار انجام شده است.

کنترل آفت سفید بالک در شمال شرق تهران

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.

سرای محله مهرآباد جنوبی تخلیه شد/صدور اخطاریه قانونی برای ۱۰۰ ساختمان ناایمن

ندای لرستان - با شناسایی ۱۰۰ساختمان ناایمن در منطقه۹ و به منظور رفع خطرات ناشی از ابنیه ناایمن و حفظ سلامت شهروندان غرب تهران، ایمن‌سازی ساختمان پر مخاطره سرای محله مهرآباد جنوبی در دستور کار قرار گرفت.

تغییر مواد اولیه علائم ترافیکی در پی دزدی‌های سریالی/ ۴ میلیارد خسارت فقط به اموال یک منطقه/ شهروندان دزدی را گزارش دهند

ندای لرستان - کارشناسان حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک از خسارت ۴ میلیارد تومانی سرقت علایم ترافیک در این منطقه خبر دادند و گفتند: منطقه یک ۳۵ کیلومتر بزرگراه دارد و بر اثر سرقت‌های سریالی اموال شهری در سال گذشته دچار معضلات متعددی شده است.

تهران‌نما؛ باغ هنر

ندای لرستان - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به باغ هنر رفته‌ایم.

دیدار شهردار تهران با بسیج اساتید در دانشگاه صنعتی امیر کبیر

ندای لرستان - صبح امروز -یکشنبه پنجم تیرماه ۱۴۰۱- علیرضا زاکانی شهردار تهران طی دیداری با محوریت «بررسی چالش های مدیریت شهری» در دانشگاه صنعتی امیر کبیر با بسیج اساتید گفتگو کرد.

انحراف قنات در زیر یک مجتمع مسکونی در ری/ موضوع در دست بررسی است

ندای لرستان - عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: بر اساس مستندات موجود قناتی که ادعا می شود زیر یک مجتمع مسکونی در شهرستان ری قرار دارد، در زمان ساخت مجتمع از مسیر منحرف شده، در حال حاضر موضوع در دست بررسی است و جای نگرانی نیست.

رسیدگی به پرونده متروپل در آستانه اتمام است

ندای لرستان - دادستان کل کشور گفت: با اشاره به پرونده حادثه متروپل تصریح کرد: در دادگستری خوزستان پرونده تخلفات در حال رسیدگی و در آستانه اتمام است.

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای حمایت از ایمن‌سازی بازار تهران

ندای لرستان - معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی سازمان بازرسی کل کشور طی جلسه‌ای در شهرداری منطقه ۱۲ از حمایت همه‌جانبه این سازمان در تسهیل و تداوم ایمن‌سازی بازار تهران خبر داد.

ایجاد ۵ مرکز برای معتادان

ندای لرستان - شهرداری تهران در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای ساماندهی معتادان متجاهر اقدام به راه‌اندازی قرارگاه اجتماعی کرده است؛ قرارگاهی که بیش از ۱۰نهاد و سازمان ازجمله استانداری، نیروی انتظامی و... در آن حضور دارند.

ساماندهی نیروهای شرکتی در دستگاه‌ها یک ضرورت است

ندای لرستان - میثم لطیفی، صبح امروز ۵ تیرماه با حضور در صحن علنی برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در خصوص طرح پیشنهادی ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: «این موضوع بسیار پیچیده‌تر از آن است که صرفا با یک تبدیل وضعیت حل بشود. دولت، موضوع ساماندهی نیروهای شرکتی در دستگاه‌های اجرایی را یک ضرورت می‌داند و کاملا با آن موافق است.»

اجرای طرح راه خدمت در خیابان میرداماد

ندای لرستان - با هدف بهسازی ظواهر شهری، فضاها و زیرساخت های شهری، عملیات اجرایی طرح راه خدمت در خیابان میرداماد آغاز شد.

ورود دادستانی به ترک فعل برخی مسئولان در موضوع آلودگی هوا/ وضعیت ساختمان‌های ناایمن در دادستانی بررسی شود

ندای لرستان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و سومین جلسه این شورا که با حضور دادستان کل کشور برگزار شد، سوالات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

ساير مطالب

گروه موسیقی بومیان کیش در دومین جشنواره موسیقی اقوام ایرانی در شیراز

برگزاری نمایشگاه معرفی مشاغل و دست سازه های دانش آموزان مدارس کیش

همه‌ صنایع و فعالیت‌های کشور باید با فاوا هم‌گام شود

خدمات مشاوره طرح جامع بوشهر

تاکید مهدی کشاورز بر لزوم اهمیت رونمایی و تحویل سند حد نگار جزایر کیش

برگزاری آئین کلنگ زنی ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک در کیش

سند حدنگار جزایر کیش مانع از زمین خواری افراد سود جو می شود

برگزاری کارگاه "شیوه های عروسک گردانی" در کیش

سه اصل "علم و خرد"، "آداب" و "تفکر و خلاقیت" زمینه ساز تحول در سیاست های کلان کیش

مسابقات قرآنی خلاقانه برگزار شوند

مهدی کشاورز: باید به وعده هایمان پایبند باشیم

معاون امور مجلس رئیس جمهور: روحیه جهادی و انقلابی مسئولان زمینه ساز تحول و پیشرفت در جزیره کیش خواهد بود

رضا شجیع: مشارکت مردم ضامن حل مشکلات است

قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس در جزیره کیش

انتصاب عضو جدید شورای بین المللی سازی آموزش عالی در کیش

به دنبال کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور باشیم

نشست مشترک دکتر محمد با نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر برگزار شد.

اطلاعیه دریافت مجوز فعالان حمل آب شرب تانکری در کیش

سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

بازدید هیات قطری از ظرفیت ها و زیر ساخت های ورزشی کیش

کیش اصلی ترین محور پشتیبانی از مسابقات جام جهانی قطر

منطقه آزاد کیش، میزبان هیات‌ قطری

نشست صمیمی سرمایه گذاران داخلی با سعید محمد جهت بررسی راهکارهای تولید دانش بنیان و اشتغالزایی

برگزاری آموزش صحیح لازمه تحقق سازمان های تحول گرا است

برگزاری مراسم جزء‌خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان

معرفی ویژه برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان در کیش

دیدار مهدی کشاورز با فرزندان بی سرپرست مرکز خضراء قوچان

مساجد کیش محور اصلی فعالیت های فرهنگی است

رکوردشکنی تردد در بنادر مسافری کیش

تشدید نظارت بر مراکز نگهداری و عرضه محصولات سلامت محور در ایام نوروز در کیش

رعایت مناسب شیوه نامه های بهداشتی در کمپ های اسکان نوروزی

شرایط برپایی چادر مسافرتی در ایام نوروز در کیش

ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در کیش

خدمات ستاد نوروزی کیش به صورت 24 ساعته ارائه می شود

استقرار دبیرخانه و مرکز پیام در حوزه حراست ایام نوروز

اولین بندر مسافری گردشگری هوشمند کشور در کیش

کمپ های چادری نوروز با امکانات مناسب آماده پذیرایی از گردشگران

کالاهای اساسی ایام نوروز به میزان کافی ذخیره شده است

ارائه گزارش روسای کمیته‌های ستاد نوروزی با هدف تحقق مطالبات مردمی و گردشگران

کاشت یازده نوع نهال میوه به مناسبت روز درختکاری در کیش

گرامیداشت روز پاسدار در کیش

سهم یکصد میلیارد تومانی منطقه آزاد کیش در ایجاد زیرساخت های چارک

اجرای طرح پاکسازی سواحل با مشارکت ساکنان کیش

نوروزی متفاوت با ارائه خدمات تمام وقت در فرودگاه کیش

اعلام نتایج آزمون تخصصی مشاورین دفاتر املاک کیش

فراخوان جذب ایده های برتر فرهنگی، هنری و اجتماعی در کیش

کارآفرینان و تجار کشور سربازان و فرماندهان جبهه اقتصادی هستند

بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از طرح های عمرانی کیش

حفظ و احیای زیست بوم های مرجانی کیش با ایجاد بزرگترین مرکز تکثیر مرجان ها

امضای تفاهم نامه همکاری قرارگاه خاتم الانبیا و سازمان منطقه آزاد کیش

اعلام مصوبات کمیته نظارت بر نرخ کالا و خدمات نوروزی کیش

پیام سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مانور خودرویی و موتوری در کیش به مناسبت یوم الله 22 بهمن