ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تولید کالا با برند شهروند پیگیری می‌شود

ندای لرستان - مدیرعامل شرکت شهروند گفت: به دنبال این هستیم که در صورت اعطای مجوز از سوی شهرداری تهران، تولید کالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام دهیم.

امیدوارم امسال از کنار هر زن و مردی که رد می‌شوم برق شادی را در چشمانش ببینم

ندای لرستان - محمد نظری روزگاری دامپزشک بود و این سال‌ها مجری معروف شبکه تهران و برنامه «به خانه برمی گردیم». او در گفت و گوی عیدانه اش با شهر از چگونگی ورودش به صدا و سیما، مردم و تمام آرزوهایش می گوید.

مخازن پسماند پایتخت نونوار می‌شود/ احداث شهرک پسماند با ۱۱۰ سوله در تهران

ندای لرستان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر و انتظارات شهروندان در رابطه با بهبود وضعیت مخازن، ۱۰۰ میلیارد تومان به نوسازی و جایگزینی مخازن پسماند شهری در سال ۱۴۰۲ اختصاص یافت.

۲۲ قاب شهری بهار پایتخت را به تصویر می کشند

ندای لرستان - مجید قادری آذر معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی از جانمایی ۲۲ قاب شهری در فضای شهری که توسط دانش آموزان هنرستانی بهار پایتخت را به تصویر کشیده اند، خبر داد.

برپایی استیج فرهنگی در منطقه۲۲

ندای لرستان - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۲ از برپایی استیج فرهنگی در بوستان جوانمردان خبرداد؛ گفت: این ویژه برنامه فرهنگی از دوم فروردین ماه تا ۱۷ فروردین ویژه ماه مبارک رمضان برپا شده است.

برپایی شهربازی رایگان دربوستان نهج‌البلاغه

ندای لرستان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۲ از راه اندازی شهربازی رایگان در ایام ماه مبارک رمضان در محوطه شمالی بوستان نهج‌البلاغه خبرداد؛ گفت: با هدف ایجاد نشاط برای شهروندان و در قالب طرح دهکده بهار ایران مجموعه شهربازی به شکل کاملا رایگان برپا شده است.

اجرای طرح «قرآن بخوانید؛جایزه بگیرید» در بوستان جوانمردان

ندای لرستان - معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان امسال با ایام نوروز مصادف شده است؛ گفت: معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه برنامه های متنوعی برای شهروندان در این محدوده غربی شهر تهران در نظر گرفته است.

۵ هزار متر مربع اصلاح هندسی در معابر منطقه۲۲

ندای لرستان - شهردار منطقه ۲۲ گفت: با هدف ایمنی تردد خودروها شش طرح اصلاح هندسی به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه در این محدوده غربی تهران به اجرا درآمده است.

سامانه مشاوره تلفنی گردشگری اقدامی بسیار مفید و موثر برای گردشگری تهران است

ندای لرستان - شهردار منطقه ۳ تهران گفت: سامانه مشاوره تلفنی گردشگری ستادگردشگری شهرداری تهران، اقدام جذاب و قابل توجه ای است که بسیار برای شهروندان و گردشگران مفید بوده و می‌تواند در حوزه گردشگری موثر باشد.

اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تهران بسیار بهتر شده است

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۱ تهران با بیان این که امسال موضوع اطلاع‌رسانی و معرفی جاذبه‌های گردشگری شهر تهران نسبت به سال‌های گذشته بسیار بهتر بوده است، گفت: با چهار محور اصلی گردشگری در میدان راه‌آهن، میدان منیریه، میدان حسن‌آباد و بوستان دانشجو واقع در چهارراه ولیعصر(عج)، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی هستیم.

معرفی بهتر ظرفیت‌های گردشگری تهران نیازمند مدیریت یکپارچه شهری است

ندای لرستان - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با بیان این که امسال برای ایام نوروز ۷۰ مرکز گردشگری و خانه موزه برای بازدید شهروندان و میهمانان نوروزی مهیا شده است، گفت: ظرفیت گردشگری تهران به دلیل عدم مدیریت یکپارچه شهری به خوبی معرفی نشده است و امیدوارم فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران، شروعی برای معرفی یکپارچه و بسیار بهتر این ظرفیت‌ها باشد.

معرفی ظرفیت‌های گردشگری تهران نیازمند مدیریت یکپارچه شهری است

ندای لرستان - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با بیان این که امسال برای ایام نوروز ۷۰ مرکز گردشگری و خانه موزه برای بازدید شهروندان و میهمانان نوروزی مهیا شده است، گفت: ظرفیت گردشگری تهران به دلیل عدم مدیریت یکپارچه شهری به خوبی معرفی نشده است و امیدوارم فعالیت‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران، شروعی برای معرفی یکپارچه و بسیار بهتر این ظرفیت‌ها باشد.

توسعه سرانه‌های فرهنگی و ورزشی در شمیرانات

ندای لرستان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک تهران(شمیرانات) توسعه سرانه‌های فرهنگی و ورزشی منطقه را از اهم فعالیت‌های عمرانی مدیریت شهری برای سال ۱۴۰۲ اعلام کرد.

محله کن مقصدی مناسب برای گردشگران طبیعت‌گرد است

ندای لرستان - شهردار منطقه ۵ تهران گفت: محله و محدوده کن، مقصد گردشگری بسیار خوبی برای همه مردم تهران و مسافران نوروزی است و ما در این منطقه آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی هستیم.

«پل طبیعت» بنفش می‌شود

ندای لرستان - همزمان با ششم فروردین، روز بنفش و آگاهی از بیماری صرع، بزرگترین پل غیر خودرویی کشور به رنگ بنفش درمی‌آید.

فرونشست زمین به کتاب‌های درسی می‌آید؟

ندای لرستان - رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: موضوع فرونشست باید به دغدغه عمومی جامعه تبدیل شود و از طریق آموزش به دانش‌آموزان و خانواده‌ها می‌توان آگاهی‌های لازم را به جامعه داد.

وزیر امورخارجه میهمان تور پیاده‌روی میدان مشق شد/ تقدیر امیر عبدالهیان از برنامه های گردشگری شهرداری تهران در نوروز

ندای لرستان - وزیر امورخارجه ایران امروز ششم فروردین با حضور در جمع گردشگران تور پیاده‌روی میدان مشق ستادگردشگری شهرداری تهران با این تور همراه شد.

ظرفیت‌های گردشگری منطقه۱۷

ندای لرستان - غلامرضا شنگی شهردار منطقه ۱۷ از برنامه های گردشگری نوروز در منطقه ۱۷ می‌گوید.

۲۶ هزار و ۶۰۰ مسافر نوروزی در ۴ روز

ندای لرستان - سعید بشیری معاون عمرانی فرمانداری تهران و قائم مقام ستاد خدمات سفر در خصوص برنامه های نوروزی گردشگری از اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری در پایتخت می‌گوید.

شب‌های نوروزی رمضان در برج میلاد

ندای لرستان - جشنواره نوروزی و رمضانی برج میلاد هر شب از ساعت ۱۸ الی ۲ بامداد میزبان گردشگران است.

نورآرایی ۲۰ کیلومتری خیابان ولی‌عصر

ندای لرستان - به مناسبت ماه مبارک رمضان سازمان زیباسازی شهر تهران با ۲۰ کیلومتر ریسه ماه و فانوس خیابان ولی‌عصر(عج) را نورآرایی کرده است.

طرح های متنوع نوروزی در معابر شهری شمال تهران اجرا شد

ندای لرستان - معاون شهردار منطقه یک: طرح های متنوع نوروزی با توجه به حضور گردشگران و مسافرین در تفرجگاه های شمال تهران توسط معاونت امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک در معابر، میادین، بوستان ها و... اجرا شده است

خدمت‌رسانی مترو در ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان

ندای لرستان - مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو با اشاره به آمار کاهشی بودن استفاده شهروندان در روزهای پایانی سال۱۴۰۱ از مترو گفت: فضاسازی متناسب ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان در مترو صورت گرفته است.

دهکده پهنه غرب بهار ایران ، با استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفته است

ندای لرستان - دهکده بهار ایران پهنه غرب پایتخت که با مشارکت مناطق ۹ ، ۱۰ و ۲۱ شهرداری در میدان آزادی در حال برگزاری است ، مورد استقبال گسترده شهروندان و مسافران قرار گرفته است .

جزئیات مصوبه جدید کمیسیون ماده ۵ برای محله کن

ندای لرستان - شهردار منطقه ۵ تهران با اشاره به مصوبه جدید کمیسیون ماده ۵ در خصوص کن گفت: به‌طور متوسط یک طبقه به‌عنوان تشویق بافت فرسوده پیش‌بینی شده است.

برج آزادی خاموش شد

ندای لرستان - به مناسبت گرامیداشت رویداد بین المللی ساعت زمین المان تاریخی برج آزادی از ساعت ۲۰:۳۰ الی ۲۱:۳۰، شامگاه شنبه پنجم فروردین خاموش شد.

آبیاری هوشمند فضای سبز در منطقه ۱۴

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۴ تهران اولویت‌های سال جاری این منطقه را تشریح کرد و گفت: طرح آبیاری هوشمند فضای سبز در سال جاری در کلیه بوستان‌های سطح منطقه اجرا می‌شود.

رشد ۵۰ درصدی ساخت مسکن در پایتخت

ندای لرستان - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پایان رکود در حوزه ساخت و ساز خبر داد و گفت: در سال ۱۴۰۱ حدود ۱۰ هزار پروانه ساختمانی صادرشده و ساخت مسکن، رشد ۵۰ درصدی داشته است.

جا به جایی درختان در حجم بالا بر اساس اخذ رای ماده ۷ و از طریق متخصصان

ندای لرستان - در پی آغاز مراحل اولیه عملیات احداث تقاطع‌های غیرهمسطح چهارگانه در منطقه ۵، جابجایی درختان در حجم بالا بر اساس اخذ رای ماده ۷ و از طریق متخصصان انجام شد.

آغاز جشن بزرگ «دهکده بهار ایران» در بوستان آزادگان

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۵ گفت: جشن بزرگ «دهکده بهار ایران» همزمان با فرارسیدن ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان در بوستان آزادگان باب الرضای طهران آغاز به کار کرد.

میزبانی از روزه داران در «شهر امید»

ندای لرستان - سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه برنامه «شهر امید» را با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در ۶ نقطه شهر تهران برگزار می کند.

استقرار نظام جامع بودجه‌ریزی مشارکتی در محلات پایتخت

ندای لرستان - رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به استقرار نظام جامع بودجه‌ریزی مشارکتی در محلات، گفت: سامانه "من شهردارم" هنوز تا تکمیل شدن و رسیدن به سطح قابل قبول فاصله دارد.

تشویق و ترغیب افزایش جمعیت ساکن، مهم‌ترین اولویت مدیریت شهری

ندای لرستان - از مهم‌ترین مسائلی که در اولویت‌های سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های شهرداری منطقه ۱۲ از آغاز دوره جدید مدیریت شهری بوده، تشویق و ترغیب افزایش جمعیت ساکن در منطقه با اقداماتی نظیر پیگیری مستمر بازنگری در طرح تفصیلی بوده است؛ چراکه این اقدام هم سبب نوسازی بافت فرسوده و هم کاهش آسیب‌های اجتماعی و در نهایت بهبود کیفیت زندگی در منطقه می‌شود.

بازنگری در نحوه تأمین پارکینگ در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها/ تسریع در صدور تأییدیه ایمنی ساختمان‌های تهران

ندای لرستان - معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران گفت: پیشنهاد بازنگری در نحوه تأمین پارکینگ در هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و هتل آپارتمان‌ها به کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران ارسال شد.

ساير مطالب

از تلاش برای توسعه حمل‌ونقل عمومی در تهران تا افتتاح‌های پویش امید و افتخار در سال 1401

اولین گروه اتوبوس‌های جدید کی وارد پایتخت می‌شود؟

روایت دورهمی عیدانه در منزل پدربزرگ/ مرگ و تولد ارزهای ترجیحی مهم‌ترین رخداد اقتصادی 1401

هوای تهران برای گروه‌های حساس ناسالم است/ اعلام وضعیت قرمز در 6 ایستگاه

هدیه شهردار تهران به زوجی که صاحب 4 قلو شدند

نشست صمیمی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تهران در منطقه 5

استقرار عوامل و تجهیزات سازمان پسماند در جاذبه‌های گردشگری تهران

طرح نگهداشت شهر با همکاری نواحی هفتگانه در منطقه 5

3 ایستگاه اطلاع رسانی گردشگری در ورودی پایتخت برپا شد

«ساعت زمین» پل طبیعت و گنبد مینا را خاموش می‌کند

منطقه 4 در بهار جانها بهاری خاص را تجربه می‌کند

16 گام شهرداری منطقه 10 برای ارتقای مشارکت و کیفیت زندگی شهروندان

بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از جشنواره نوروزی و رمضانی برج میلاد

ایمنی انبار نفت شهران، اولویت اصلی موضوعات کمیته ایمنی منطقه 5 است

فرش گل‌های بهاری در منطقه 12 با بیش از 50 هزار گل‌های فصلی

استقبال گردشگران از تور زیارتی شهرری/ افطاری گردشگران در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)

بازدید از پروژه های در دست اجرای سازمان

خاموشی المان‌های نوری دریاچه شهدای خلیج فارس به احترام زمین

مخازن زباله منطقه 19 در سال جدید نونوار شدند

جشن بزرگ "بهار ایران" در شب های منطقه 17

منظر شهری منطقه 20 به بیش از 6 هزار مترمربع فرش گل رنگارنگ مزین شد

«دهکده بهار ایران در شهر خوبی ها» پذیرای میهمانان نوروزی منطقه 20 است

تهران در حال تبدیل به شهری گردشگرپذیر است

استقبال چشمگیر شهروندان از اجرای ویژه برنامه های "دهکده بهار ایران"

استقبال بیش از هزار و 100 مسافر نوروزی از ایستگاه‌های گردشگری منطقه 15

تعویض بیش از 2 هزار تابلوی مزین به نام و تمثال شهدا در منطقه14

چهل و نهمین شماره نشریه «سرو» منتشر شد

مشکل کد ارتباطی گردشگری سامانه 137 پلاس رفع شد/ تماس بالغ بر 150 نفر از شهروندان در امروز

مشکل کد ارتباطی گردشگری سامانه 137 پلاس رفع شده است/ تماس بالغ بر 150 نفر از شهروندان در امروز

نگاه به گردشگری در تهران باید تخصصی شود

هوای تهران در وضعیت ناسالم قرار دارد

آغاز پویش بهار قرآن در تهران از پنجم ماه مبارک رمضان

آغاز پویش «بهار قرآن، بهار ایران» در تهران از پنجم ماه مبارک رمضان

مسابقه عکاسی «هفت سین خانواده»

بوی بهار در موزه امام علی (ع)

جشن بهار قرآن و طبیعت در بوستان ملت

جشنواره نوروزی گذر گردشگری آب‌وآتش

جشن بهار اولی‌ها با عروسک‌های غول پیکر

رشد تولید مسکن در پایتخت، به مهار تورم در این حوزه می انجاند

بهترین و اولین عیدی را از مادرم می‌گرفتم/ ساخت 11هزار واحد با مشارکت شهرداری تهران در بافت‌های فرسوده

استقبال گردشگران نوروزی از جاذبه‌های منطقه ویژه گردشگری عباس‌آباد

توجه ویژه به ذائقه‌های مختلف در برنامه‌های گردشگری شهرداری تهران

اسماء‌الحسنی در میدان هفتم‌تیر

شیرین‌ترین خاطره‌ام از عید، آغوش گرم مادربزرگم است/ تحول بزرگ حوزه حمل و نقل شهر تهران در سال 1402

هر شب در افطاری ساده، میهمان اراضی عباس‌آباد باشید

برنامه‌های نوروزی اتوبوسرانی

بزرگترین شهر مشاغل کودکان در برج میلاد

منطقه‌19؛ دروازه ورودی 23 استان

در برج میلاد ثبت خاطره کنید

نوروز 1402 را در برج میلاد ثبت خاطره کنید

رکورد بازدید نوروزی از برج میلاد شکسته شد

زیر پل‌های سواره رو بزرگراه آزادگان روشن شد

توزیع هزاران بسته فرهنگی در بین مسافران و گردشگران

الزام معاینه فنی برای خودروهای 98 و ماقبل/ جریمه 52 هزار تومانی پلیس برای خودروهای فاقد معاینه فنی

شهرداری منطقه 19 تهران، دروازه بین المللی تهران

دلیل افزایش جمعیت گربه و کبوتر در پایتخت

برگزاری ویژه برنامه های گردشگری و ایام رمضان تا افزایش ظرفیت های گردشگری

وضعیت هوای پایتخت قابل قبول است

شهرداری در نوسازی بافت فرسوده چه کرد؟/ رشد چند برابری صدور پروانه

نعمت سلامتی و حضور در کنار خانواده بهترین عیدی است/ بررسی کارنامه عملکرد کلیه نواحی شهرداری بر اساس استعداد و ظرفیت‌ها

برپایی سفره افطاری هر شب برای 2000 گردشگر اراضی عباس آباد/ نگاه به دین و ماه مبارک رمضان از منظر دیگر/ نگاه ویژه به فرهنگ اقوام در ویژه برنامه های نور

آشنایی بیشتر شهروندان با جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته شده پایتخت

تبریک نوروزی معاون خدمات شهری به خانواده شهید دارابی/ از به‌کارگیری 16 بانوی آتش‌نشان تا تفکیک پسماند خشک و تر در سال 1402

راه‌اندازی قرارگاه سرعت توسط پلیس راهور در تهران/ رفع مشکل نقاط پرحادثه و آموزش فرهنگ ترافیک به کمک شهرداری تهران

عمده خاطرات نوروزی من به دوران راه اندازی مترو تهران برمی‌گردد

منطقه 14 میزبان 2 هزار و 300 هیئت

«دنیا از نگاه من» در برج میلاد

دیوارهایی با نقش‌های خلاقانه

نقش‌های خلاقانه بر دیوارهای شهر

شناسایی و برخورد قاطع با صنوفی که زباله نامتعارف تولید می‌کنند

عیدی برج میلاد به کودکان سندروم داون

استقبال گردشگران از تورهای طبیعت‌گردی در روزهای نخست نوروز 1402

خاطره اسکناس‌های عیدی تا نخورده پدربزرگ و مادربزرگ/ جزییات برگزاری جشن‌های «بهار ایران» در پایتخت

برپایی جشن بهار ایران در بوستان بزرگ ولایت

اجرای سه طرح دیوارنگاری در منطقه 22

اجرای 130 هزار متر مربع روکش آسفالت در معابر منطقه22

ساخت 11 هزار واحد مسکونی با مشارکت شهرداری تهران/نیکزاد: هیچ پروژه‌ای متوقف نشده است

مدیریت واحد شهری نسخه درمان چالش‌های پایتخت

برگزاری دهکده بهار ایران و جزیره شنی در بوستان ملت/اجرای برنامه‌های هنری و سرگرمی در 7 پهنه از پایتخت

کیفیت هوای تهران «قابل قبول» است

آثار هنری دانشجویان با موضوعات طبیعت و بهار بر دیوار ساختمان شهرداری منطقه 19 نصب شد

از دستگیری و کمک به دوستان و همکاران تا تحقق آرزوی شهادت

مراقب کپی شدن کارت بانکی‌ در خریدهای نوروزی باشید/ کارت خرید را از کارت پس‌انداز جدا کنید

اجرای نقاشی دیواری شهری در منطقه 19 همزمان با بهار طبیعت

بدون مجوز از اراضی عباس‌آباد عکاسی کنید و جایزه بگیرید

ساخت 81 هزار مترمربع معبر جدید درغرب تهران

تردد روان خودروها در بزرگراه آزادگان شمال

تشریح اهم اقدامات شهرداری تهران در سالی که گذشت

از خاطره شیرین عید در کودکی تا لذت عیدی دادن به نوه‌ها/ جزییات اقدامات معاونت مالی در سال جاری و اولویت‌های تامین مالی در سال 1402

پروژه عمرانی غیرفعال در پایتخت نداریم؛ استخوان لای زخم به یادگار نمی‌گذاریم

افزایش دو هزار تنی تولید پسماند در پایتخت طی روزهای پایانی سال گذشته

جشنواره نوروزی برج میلاد

اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی برج میلاد/فعالیت‌های شبانه در میزبانی از مسافران نوروزی پایتخت

استقرار اتوبوس‌های تاریخ پایتخت در برج میلاد

نصب المان نوری " به تهران زیبا خوش آمدید" در ورودی بین‌المللی پایتخت

از بهار طبیعت تا بهار سیاست

کیفیت هوای تهران در دومین روز از سال 1402 «پاک» است

شورا در کنار شهرداری است/بهترین عیدی مسئولان به مردم «کار زیاد» با خلوص نیت است/به تحول مثبت حمل و نقل عمومی برای سال آینده امیدوارم

دیدار شهردار با خانواده شهید آتش‌نشان

معبری با نام شهید محمودرضا رحمانی