ندای لرستان

آخرين مطالب

لرستان در هفته‌ای که گذشت سياسي

لرستان در هفته‌ای که گذشت
  بزرگنمايي:

ندای لرستان - خرم‌آباد - سفر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی، صدور سند قلعه فلک الافلاک و اهدای اعضای کودک 2 ساله از جمله اخبار و رویدادهای مهم لرستان در هفته گذشته بود.

طرح آمایش استان‌ها اجرایی می‌شود
به گزارش ایرنا، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در سفر به لرستان گفت: طرح آمایش این دانشگاه در تمام استان‌های کشور تدوین شده است و به زودی اجرایی می‌شود.
محمد حسین امید افزود: اجرای طرح پنج ساله آمایش دانشگاه علمی کاربردی با تعامل استان ها انجام می شود که برای این مهم، کمبود، نیازمندی و توانمندی ها احصا شده است.
وی با بیان اینکه هدف اصلی این دانشگاه توسعه کسب و کارهای کوچک و مهارت افزایی است گفت: طی 2 هفته آینده برنامه های توسعه تمام واحدهای استانی بر مبنای آمایش تصویب می شود.
فرهنگ مدرسه سازی باید در کشور نهادینه شود
معاون برنامه ریزی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: فرهنگ مدرسه سازی باید پیش از گذشته در کشور نهادینه شود و همه وظیفه داریم در این راستا تلاش کنیم.
فاطمه مهاجرانی افزود: تلاش خواهد شد باوجود کمبود بودجه نوسازی مدارس در سال 1400 با استفاده از ظرفیت خیرین، سازمان‌های خیریه و بنیاد برکت در راستای محرومیت زدایی تلاش شود.
خرید تضمینی دام زنده عشایر لرستان 29 هزارتومان برای هرکیلوگرم
مدیرکل پشتیبانی امور دام لرستان گفت: برای کاهش اثرات و تبعات خشکسالی بر معیشت و اقتصاد عشایر ، دام زنده در این استان با قیمت تضمینی هر کیلوگرم 29 هزارتومان و پرداخت مقادیری جو یارانه‌ای به عشایر خریداری می‌شود.
محمدرضا راستگوافزود: به ازای هرکیلو گرم خرید گوسفند زنده از عشایر، سه کیلوگرم جو یارانه‌ای با قیمت مصوب 2 هزار و 215 تومان نیزبرای تامین خوراک دام به عشایر استان داده می‌شود.
12 میلیون سند مربوط به شهدای کشور جمع‌آوری شد
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: 12 میلیون اسناد مختلف مربوط به شهدا برای دسترسی آسان به زندگینامه آنان توسط این نهاد جمع‌آوری شده است.
یعقوب سلیمانی اظهار کرد: بستری فراهم شده تا همه به این اسناد که 9 میلیون سند آن دیجیتالی شده است دسترسی داشته باشند.
اعتبار لازم برای ایجاد طرح‌های گردشگری در روستاها وجود دارد
رییس صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: اعتبار لازم برای ایجاد طرح‌های گردشگری در روستا وجود دارد و انتظار می‌رود این پروژه‌ها علاوه بر رونق کسب و کار در مناطق روستایی مانع مهاجرت روستاییان به شهرها شود.
اصغر نوراله زاده اظهار داشت: پنج روستا به عنوان پایلوت برای طرح هر روستا یک محصول انتخاب و کار ثبت آنها انجام شده است.
تولید در دیم‌زارهای لرستان 25درصد افزایش می‌یابد
رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت: میزان تولید محصولات کشاورزی در اراضی دیم استان با اجرای طرح جهش، 25 درصد افزایش می‌یابد.
اسفندیار حسنی‌مقدم اظهار داشت: استان لرستان با دارا بودن 600 هزار هکتار سطح زیر کشت اراضی دیم حدود 6.7 درصد از دیم‌زارهای کشور را به خود اختصاص داده است.
وی بیان کرد: با توجه به میزان بالای اراضی دیم استان اجرای طرح جهش تولید در دیم‌زارها با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) پیگیری می شود و تسهیلاتی با نرخ سود چهار درصد و دوره بازپرداخت پنج ساله تا سقف 100 میلیون تومان با عاملیت بانک ملی در نظر گرفته شده است.
80 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های گازرسانی در لرستان هزینه شد
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: 80 میلیارد تومان طی نیمه نخست امسال برای اجرای طرح‌های گازرسانی به 102 واحد تولیدی صنعتی و 68 روستا در این استان هزینه شده است.
کرم گودرزی افزود: گازرسانی به 170 روستای استان تا پایان سالجاری برنامه ریزی شده بود که 6 ماه گذشته 68 روستا با جمعیت سه هزار خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند و اکنون طرح گازرسانی 102 روستای دیگر نیز در دست اقدام است.
وی اظهار داشت: هم اکنون از مجموع 25 شهر استان 24 شهر از امکان گاز بهره‌مند هستند و ضریب نفوذ گازرسانی شهری در این استان 99.9 درصد است.
برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی نونهالان کشور در کوهدشت
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور گرامیداشت 6 هزار و 300 شهید لرستان با حضور 404 نفر به مدت 2 روز در شهرستان کوهدشت آغاز شد.
این مسابقات در مجموعه ورزشی فضل الله عالی پور شهرستان کوهدشت باحضور 33 تیم از استان‌های کشور و حدود 404 کشتی گیر، مربی، داور و عوامل اجرایی با قهرمانی خوزستان برگزار شد.
سند قلعه "فلک الافلاک" خرم‌آباد صادر شد
مدیر کل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: در راستای صیانت از اموال و حقوق دولتی و تعامل با همه ارگان‌های دولتی، سند کاداستر شش دانگ عرصه و اعیان قلعه تاریخی فلک الافلاک صادر شد.
علی اکبر باقری افزود: سند قلعه فلک الافلاک به مساحت قریب 203 هزار مترمربع برابر ماده 21 قانون ثبت تحت پلاک 403 اصلی به نام دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صادر شده است.
قلعه باستانی فلک الافلاک یکی از شاخص‌ترین آثار تاریخی ایران و جهان است، بنای عظیم آجری مربوط به دوره ساسانی که همچنان استوار بر روی تپه‌ای باستانی در مرکز شهر خرم‌آباد میزبان دوستداران میراث فرهنگی این مرزوبوم است.
رانش زمین در بخش "ذلقی" شهرستان الیگودرز
فرماندار الیگودرز گفت: رانش زمین در روستای "گرداب" بخش "ذلقی" این شهرستان خسارت مالی و جانی در پی نداشته است.
ماشاالله نعمتی افزود: این رانش در محدوده بالادست روستا اتفاق افتاده که خسارتی در پی نداشته است.
ساخت چهارخطه کوهدشت - خرم‌آباد 90 درصد پیشرفت دارد
مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت: ساخت چهارخطه کوهدشت - خرم‌آباد 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
وحید کرم الهی افزود: این مسیر یکی از چهار خطه های منتهی به مرکز استان است که از شهرستان چگنی می گذرد و عملیات اجرایی آن سال 84 از محل اعتبارات استانی آغاز شده است.
وی ادامه داد: این پروژه سال 89 از محل اعتبارات ملی تامین اعتبار شده و تا سال96 حدود 34 کیلومتر آن به همراه پل بزرگ کشکان ساخته شده است که مرکز و برخی روستاهای شهرستان چگنی نیز از آن منتفع شده اند.
وی طول کلی این محور را 87 کیلومتر برشمرد و گفت: تاکنون 74 کیلومتر از مسیر به بهره برداری رسیده که حدود 40 کیلومتر از این میزان طی سال 96 تا امسال تکمیل و بهره برداری شده است.
یک مدافع سلامت در لرستان آسمانی شد
سارا شکری پرستار بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد به دلیل ابتلا به کرونا آسمانی شد.
این مدافع سلامت، دانشجوی پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد بود که بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسید.
پیش از این "زهرا شیرویه"، "سمیه خیرالهی"، "زهرا جودکی کوماس" و "حسین بازوند" از کادر درمان لرستان به دلیل ابتلا به کرونا در حین خدمت به بیماران جان خود را از دست دادند.
دسترسی روستاهای لرستان به شبکه تلفن همراه 19 درصد افزایش یافت
اد - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: دسترسی ساکنان روستاهای استان به شبکه تلفن همراه 19 درصد افزایش یافته که این اقدام با هدف دسترسی همگانی به شبکه ملی اطلاعات و همچنین بهره‌برداری از اینترنت پرسرعت در تمامی مناطق روستایی استان صورت گرفته است.
شهاب حیدری ادامه داد: سال 96 تعداد روستاهای تحت پوشش تلفن همراه لرستان بیش از 2 هزار و 240 روستا بوده که این رقم اکنون با رشد 19 درصدی به بیش از 2 هزار و 660 ارتقا یافته است.
12واحد تاسیسات گردشگری در لرستان پلمب شد
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 12 هتل، مهانپذیر و اقامتگاه بوم‌گردی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها و درستورالعمل‌های بهداشتی در استان پلمب شد.
سید امین قاسمی اعلام کرد: در راستای تمهیدات ستاد ملی مقابله با کرونا از 2 هزار و 122 مورد بازدید از تاسیسات گردشگری در سطح استان لرستان صورت گرفت.
پرواز به مشهد مقدس از فرودگاه خرم‌آباد برقرار می‌شود
مدیر فرودگاه شهدای خرم آباد گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی مدیریت، مساعدت و همراهی شرکت هواپیمایی پارس ایر و با محوریت شرکت پارسه گشت افلاک، پروازهای مشهد مقدس از روز شنبه هشتم آبان ماه آغاز می شود. 
علی کاملی افزود: برنامه پروازی برای رفاه حال زائرین امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته می باشد و از هم اکنون مردم شریف لرستان، خراسان رضوی و استان های همجوار می توانند از طریق دفاتر فروش بلیط آژانس های مسافرتی و گردشگری و سایت های معتبر اینترنتی نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایند.
بیمه سلامت لرستان 100 میلیارد تومان برای بیماران کرونایی هزینه کرد
مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: حدود 67 درصد جمعیت استان تحت پوشش این بیمه هستند و 100 میلیارد تومان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون برای مبتلایان به این ویروس هزینه شده است.
شاهدخت فتحی بیرانوند بیان کرد: به محض شیوع ویروس کرونا، بیماران مبتلا تحت پوشش فرانشیز (خودپرداخت) دولتی قرار گرفتند و 90 درصد هزینه درمان بیماران بستری در بیمارستان های دانشگاهی و دولتی توسط بیمه سلامت تقبل شد.
کشف جرم در لرستان 30 درصد افزایش یافت
فرمانده انتظامی لرستان گفت: کشف وقوع انواع جرایم طی 6 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد در استان افزایش یافته است.
سردار یحیی الهی افزود: همچنین از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از سه تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال رشد 17 درصدی دارد.
فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: نیمه نخست امسال با تشکیل بیش از 600 فقره پرونده در پلیس فتا و با افزایش توان تاکتیکی کارشناسان، افزایش 105 درصدی جرم در حوزه جرایم سایبری استان صورت گرفته است.
طرح گازرسانی به 26 روستای چگنی لرستان افتتاح شد
بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 26 روستای شهرستان چگنی در استان لرستان با جمعیت پنج هزار و 500 نفر آغاز شد.
مراسم بهره برداری از طرح های گازرسانی به این روستاها امروز در نخستین سفر شهرستانی "فرهاد زیویار" استاندار جدید لرستان برگزار شد.
60 میلیارد تومان وام خسارت کرونا در خرم‌آباد پرداخت شد
فرماندار خرم‌آباد گفت: 60 میلیارد تومان تسهیلات ویژه مشاغل و کسب و کارهای متضرر از کرونا برای حفظ بیش از هفت هزار فرصت شغلی در این شهرستان پرداخت شده است.
جعفر طولابی افزود: در این بخش هشت هزار و 889 پرونده به ارزش 113 میلیارد تومان با اشتغال 11 هزار و 853 نفر تشکیل و به بانک‌ها معرفی شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون تسهیلات 6 هزار پرونده پرداخت شده است ادامه داد: متقاضیان تسهیلات می‌توانند تا پایان آذرماه نسبت به ثبت‌نام برای دریافت وام اقدام کنند و بانک‌های عامل نیز تا پایان بهمن ماه سال جاری مهلت پرداخت دارند.
30 کارمند به هیات تخلفات اداری لرستان معرفی شدند
مدیرکل بازرسی لرستان گفت: 30 نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان امسال به هیات تخلفات اداری معرفی شدند که برخورد قاطعی با آنها صورت خواهد گرفت.
سعید رازانی اظهار کرد: همچنین دستورالعمل ترک فعل مدیران که از سوی ریاست قوه قضاییه ابلاغ شده بسیار مهم است و بیشترین برخورد بازرسی کل در این زمینه انجام می‌شود.
دُز اول واکسن کرونا برای 88 هزار و 112 دانش‌آموز لرستانی تزریق شد
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان گفت: 88 هزار و 112 دانش آموز استان دُز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند و روند واکسیناسیون دانش آموزان مطلوب است.
فرید بهرامی افزود: از همه دانش آموزان 12 تا 18 سال دعوت می شود در طرح واکسیناسیون کرونا شرکت کنند.
وی ادامه داد: جهت تسریع در روند واکسیناسیون دانش آموزان، 14 پایگاه تجمیعی در شهرستان های بالای 20هزار نفر جمعیت استان تجهیز شده است تا به دانش آموزان خدمت رسانی کنند.
سنجش سلامت 37 هزار و 160 نوآموز لرستانی انجام شد
رییس آموزش و پرورش استثنایی لرستان گفت: ارزیابی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی 37 هزار و 160 نوآموز بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی در استان انجام شد.
امیر اسماعیلی افزود: طرح سنجش سلامت از 21 تیرماه آغاز شده است و تاکنون 39 هزار و 432 نوآموز بدو ورود به دبستان در نوبت ارزیابی قرار گرفتند.
وی اظهار داشت: 6 هزار و 394 نفر بعد از ارزیابی اولیه و نیاز به بررسی بیشتر در زمینه های مختلف، به مراکز تخصصی معرفی شدند تا مراحل بعدی و ویژه برای آنها انجام شود.
کودک 2 ساله لرستانی زندگی بخش هشت نفر شد
مسوول واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: اهدای اعضای "آدرینا فرهادی" کودک 2 ساله به هشت نفر زندگی بخشید.
فاطمه امانی اظهار کرد: اعضای این کودک 2 ساله که به دلیل مرگ مغزی در بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد بستری بود با گذشت و بزرگواری والدین، به بیماران نیازمند اهدا شد.
وی با بیان اینکه از نیمه دوم سال 98 تاکنون خانواده حدود 30 نفرمرگ مغزی در استان با پیوند اعضا موافقت کرده اند ادامه داد: بر اساس آمار، هر 2 ساعت یک نیازمند پیوند عضو جان خود را از دست می‌دهد و درهر 12 ساعت یک نفر نیازمند پیوند عضو نجات پیدا می‌کند.
19میلیارد تومان وام به کشاورزان دیم‌کار لرستان پرداخت می‌شود
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 19 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت با سقف بازپرداخت پنج سال به کشاورزان دیم‌کار استان امسال پرداخت می‌شود.
اسفندیار حسنی مقدم با بیان اینکه این تسهیلات در راستای اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها پرداخت می شود اظهار داشت: تعهد امسال جهادکشاورزی استان برای اجرای این طرح 235 هزار هکتار است.
وی عنوان کرد: 132هزار هکتار گندم، 49 هزار هکتار جو، 19هزار هکتار نخود، پنج هزار هکتار عدس، 9 هزار هکتار گلرنگ، 11 هزار هکتار کلزا و 9 هزار هکتار علوفه شامل اجرای این طرح می باشد.
59 شی تاریخی امسال در لرستان کشف شد
فرمانده یگان‌ حفاظت اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 59 قلم شی تاریخی اصل و 244 شی بدل امسال در این استان کشف شده است.
محمدرضا مرادیان اعلام کرد: همچنین در این مدت 15 دستگاه فلزیاب غیرمجاز در سطح استان کشف و ضبط شد.
وی گفت: یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در این مدت با همکاری و مشارکت نیروی انتظامی، موفق به دستگیری 41 متخلف شد که برای 34 نفر آنان در دادگاه، پرونده تشکیل شده است.
بیش از 82 هزار گردشگر از جاذبه‌های لرستان بازدید کردند
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 82 هزار و 725 گردشگر نیمه نخست امسال از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این استان بازدید کردند.
سیدامین قاسمی اعلام کرد: همچنین امسال حدود 6 هزار گردشگر در هتل‌ها و سایر تاسیسات گردشگری استان اقامت داشتند.
هنرستان اتومکانیک سلسله افتتاح شد
هنرستان اتومکانیک "شهید سپهبد قاسم سلیمانی" با صرف اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و 700 میلیون تومان روز جمعه طی مراسمی بهره‌برداری شد.
علی پناه امیری با اشاره به اینکه هنرستان اتومکانیک سلسله در زمینی به مساحت هفت هزار و 100 متر مربع احداث شده است، افزود: طی سال گذشته و امسال با کمک های بنیاد برکت و خیرین مدرسه ساز عملیات ساخت این هنرستان شتاب بیشتری به خود گرفت.
برچسب‌ها
اختصاصی ایرنا دولت لرستان

لینک کوتاه:
https://www.nedayelorestan.ir/Fa/News/232426/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

خدمات‌دهی 19 پایگاه امدادو نجات و کوهستان جمعیت هلال احمر در لرستان

12میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار آبخیزداری در لرستان تخصیص یافت

کشاورزان مراقب کود‌های تقلبی باشند

آب موضوع ملی است و نگاه ملی، عزم ملی و تقسیم کار ملی می‌خواهد

550 هزار هکتار از جنگل‌های بلوط استان لرستان دچار خشگیدگی شد‌‌

لرستان به توسعه و تحول همراه با جهش نیاز دارد

فعالیت 10 کشتارگاه طیور در لرستان با ظرفیت کشتار 22000 قطعه در ساعت

جریمه 36 میلیاردی برای قاچاق فرآورده‌های نفتی در لرستان

مانع اصلی افزایش جمعیت ، فقدان برنامه ریزی جامع در حوزه خانواده است

پاسخ وزیر علوم به چرایی انتخاب زاکانی و قالیباف به عنوان هیات امنای دانشگاه تهران

مدیریت آلودگی هوا با 19 دستگاه است نه فقط شهرداری

فعالیت 10 کشتارگاه طیور در لرستان با ظرفیت کشتار 22 هزار قطعه در ساعت

کشاورزی حفاظتی، مهربانی با خاک و تداوم در تولید محصول

توسعه اقتصادی لرستان بر استفاده از روان‌آب‌ها باشد

خاک بستر حیات است/ضرورت آگاهی از چگونگی کیفیت خاک

افزایش تعارضات خانوادگی سبب افزایش استرس در جوانان می‌شود

لرستان در هفته‌ای که گذشت

«نظام مسائل» محور مصوبات سفر دولت/ مهم‌ترین چالش‌های لرستان چیست؟

واژگونی تانکر حمل ملاس در آزادراه خرم آباد_پل زال+تصاویر

خبر مسرت بخش احداث مسکن استیجاری برای ساکنان جزیره کیش

اتمام عملیات گازکشی 28 روستای دورود تا سال آینده

گازگرفتگی 6 نفر در منزل مسکونی در قنات کوثر

پیشگیری از فساد رویکرد اصلاح ساختار است

امام جمعه خرم‌آباد: جبران کوتاه مدت سوء مدیریت‌ها را از دولت نخواهیم

آزاد راه خرم آباد - پل زال بسته شد

دلیل کمبود حجم آب سدهای لرستان سوء‌مدیریت است

لیگ ملی بسکتبال با ویلچر| تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی مشخص شدند

فوت دردناک دو نوجوان بر اثر برخورد قطار در لرستان

تحقق اقتصاد چرخشی اولویت نخست سازمان منطقه آزاد کیش

خبر مسرت بخش احداث مسکن برای ساکنان جزیره کیش

اولین عکس از 2 کودک لرستانی که با قطار تصادف کردند

نخستین جراحی پیوند عضو کف دست در لرستان انجام شد

زنگ‌بندی کرونا در 2 شهر لرستان آبی شد

حقوق‌های نجومی مظهر فساد و اشرافی‌گری

تولید سالانه 3 هزار تن عسل در لرستان

انجام نخستین پیوند عضو قطع شده از کف دست در خرم‌آباد

امام جمعه الیگودرز: تفکر بسیجی راه پیشرفت و توسعه است

لرستان / کشته شدن 2 برادر در تصادف قطار

امام جمعه خر‌م‌آباد: تنش آبی فقط در ایران نیست/ دشمن با عملیات روانی قصد دارد مردم را در مقابل نظام قرار دهد

2 نوجوان لرستانی بر اثر برخورد با قطار جان خود را از دست دادند

مطالبه آب منطقی دنبال شود/ کشت‌های آب دوست در مناطق خشک سوء مدیریت است

هماهنگی شهرداری تهران و دولت در سطح بالایی است/ پرچم خدمتگزاری در دستان آیت‌الله رئیسی است

تهران ‌در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل نیست

جزئیات جلسه رئیس جمهور با شهردار تهران/توجه ویژه دولت به رفع ترافیک و توسعه هوشمندسازی خدمات

مطالبه حق آبه لرستان با هوشیاری و دقت دنبال شود

خبر خوش رئیس جمهور برای کلان شهرها

نجات زوج کوهنورد از ارتفاعات دو شاخ

مفاخر لرستان به زبان هنر در کشور معرفی شوند

شهدا با تفکر بسیج،  غیر ممکن‌ها را ممکن ساختند

بسیج یک تفکر جهادی پیرامون همه ارزش‌هاست