ندای لرستان

آخرين مطالب

مقالات

تحقق وعده‌ای دیگر از دولت سیزدهم در استان لرستان/ کارخانه تولید کاغذ از سنگ الیگودرز به زودی افتتاح می‌شود

ندای لرستان - کارخانه تولید کاغذ از سنگ کربنات کلسیم الیگودرز که تعطیل شده بود در سفر رئیس جمهور به لرستان جز مصوبات سفر قرار گرفت و با حمایت دولت، فعال و در آستانه افتتاح ...

«پارسیلون» همچنان بلاتکلیف/ از طرح منطقه ویژه اقتصادی چه خبر؟

ندای لرستان - خرم‌آباد- وضعیت «پارسیلون» به عنوان زخم کهنه صنعت لرستان همچنان در ابهام است، مسئولان می‌گویند که تبدیل آن به منطقه ویژه اقتصادی هنوز قطعی نشده و این صنعت معطل حسابرسی ویژه است.

ولیمه‌های مجالس عزا ، درست یا غلط بودن یک سنت در لرستان

ندای لرستان- پدربزرگ خانواده فوت کرده و مراسم تدفین وی به دلیل دوربودن محل زندگی فرزندان و خویشاوندان تا زمان رسیدن آنها یک روز عقب افتاده است، ساعاتی که بسیاری از فامیل و بستگان در منزل متوفی سپری می کنند تا فرزندان و مابقی فامیل عزادار از راه برسند.

جزئیات جدید از واگذاری پادگان ۰۷/ پیمانکار: من پول نقد می‌خواهم!

ندای لرستان- نشست بررسی وضعیت پادگان ۰۷ خرم‌آباد به میزبانی لشکر ۸۴ لرستان برگزار و در این جلسه پیمانکار ارتش شرط واگذاری زمین‌های این پادگان به شهرداری را پرداخت پول نقد اعلام کرد.

مشارکت مردم سرمایه‌ای اجتماعی برای کاهش مصرف برق

ندای لرستان- - تاثیر انرژی بر زوایای مختلف زندگی آشکار تر از سیطره تصور است، برای تجربه نکردن خاموشی‌های تابستانه و گریز از گرمای روح فرسای آن مشارکت مردمی همانند یک سرمایه اجتماعی بی همتا می‌تواند اثر بخش باشد، باوری که می‌پذیرد کمترین رفتار در حفظ انرژی برق بی حاصل نمی‌ماند.

مزارع لرستان در عطش خشکسالی/ نامه استمداد از وزیر جهاد کشاورزی

ندای لرستان - کوهدشت- خشکسالی و کاهش بارندگی‌ها طی امسال کشاورزان لرستانی را با خسارات متعددی مواجه کرده است، موضوعی که موجب شده مسئولان با ارسال نامه‌ای از وزیر جهاد کشاورزی استمداد بخواهند.

راه‌اندازی شهرک سیلیکون متال بروجرد وعده‌ای که محقق شد

ندای لرستان- - برنامه‌ریزی مشخص و دقیق برای احیای واحدهای صنعتی راکد و نیمه فعال از مهمترین اهداف دولت سیزدهم است که در سفرهای استانی به نقاط مختلف کشور برآن تاکید می‌شود در ادامه همین اقدام شرکت " فرتاک بروجرد" با زمینه فعالیت تولید سیلیکون متال به زودی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

ضایعات ۳۰ درصدی نان در لرستان و دسترنجی که دور ریز می‌شود

ندای لرستان- - ۳۰ درصد گندم تولیدی یا خریداری شده در لرستان آنگونه که کارشناسان می‌گویند در چرخه آرد و نان تبدیل به ضایعات شده و دسترنج تولید این محصول استراتژیک به راحتی تبدیل به دور ریز یا خوراک دام می شود

دخل و خرج «مایه حیات» نمی‌خواند/۷ هزار لیتر آب برای یک کیلو برنج!

ندای لرستان - خرم‌آباد- کاشت محصولات آب دوست مانند برنج منابع آبی لرستان را روز به روز کمتر می‌کند، به طوری‌که به گفته مسئولان کشت هر کیلو برنج هفت هزار لیتر آب را می‌بلعد.

کرونا و ریزگرد چه شباهت‌هایی باهم دارند؟

ندای لرستان- عضو هیات علمی دانشگاه لرستان گفت: شناخت و اولویت‌بندی عوامل تاثیرگذار بر پدیده گردوغبار نیازمند برنامه­‌ریزی برای حل آن از سوی مسئولین ذیربط است.

صنایع دستی گذرگاهی برای رونق گردشگری

ندای لرستان - به گزارش ایرنا، تداوم میل گردشگران به سفر در یک شهر و منطقه در واقع همان آغازی برای رونق گردشگری است که ارتباط مستقیمی با درآمدزایی و ایجاد رونق اقتصادی برای ...

لرستان به وقت گل و گلاب؛ ظرفیتی برای اشتغال و درآمد

ندای لرستان - خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: با فرا رسیدن خرداد ماه، عطر گل و گلاب در مزارع لرستان می‌پیچید، شرایط ویژه اقلیمی و آبی و خاکی، این استان را برای تولید گل محمدی ...

روایتی از نیش و نوش یک طرح/«قمرود» در مبدا چه خسارتی برجا گذاشت؟

ندای لرستان- طرح انتقال آب قمرود هرچند برای مقصد برکات زیادی به همراه داشت اما در مبدا خسارات جدی برجا گذاشت، به طوری‌که هم اکنون تعداد زیادی از روستاهای محل اجرای پروژه با تنش آبی جدی مواجه شده‌اند.

کمربندی دورود در آستانه ۹ سالگی

ندای لرستان - دورود- پروژه کمربندی دورود در آستانه ۹ سالگی خود قرار دارد و حالا مسئولان خبر می‌دهند که یک لاین رفت و برگشت از پروژه تا شش ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

هنر دمیدن روح تعهد در کالبد انسان‌ها است

ندای لرستان - به گزارش ایرنا، امام خمینی(ره) در سخنرانی ۱۳۶۷/۶/۳۰ فرمودند: خون صدها هنرمند فرزانه در جبهه های عشق و شهادت و شرف و عزت، سرمایه زوال ناپذیر هنری است که به ...

تحقق مطالبه لرستانی‌ها در انتظار تایید شورای عالی فنی

ندای لرستان - خرم‌آباد- راه‌آهن به عنوان مطالبه چندین ساله مردم لرستان در سفر هیئت دولت به این استان مصوبه گرفت، اما عملیات اجرایی این پروژه همچنان در انتظار تایید شورای عالی فنی متوقف مانده است.

بحران آب و خالی شدن زیرپای زمین

ندای لرستان- برداشت بی رویه از سفره‌های آب زیرزمینی از بهره برداری به بهره کشی از زمین رسیده است، فعالان منابع طبیعی بر این باورند ادامه این روند و تخریب منابع آبی به قیمت بدست آوردن معیشتی ناچیز ما را با فرونشست وحشتناک زمین مواجه می‌کند.

بازار در مسیر ثبات و قرار/ از وفور کالا تا لزوم تشدید نظارت

ندای لرستان - خرم‌آباد- بازار لرستان در مسیر ثبات قرار گرفته است، کالاهای مورد نیاز در فروشگاه‌ها بین مردم توزیع می‌شود، اما آنچه ضرورت دارد که از سوی متولیان مورد توجه قرار بگیرد موضوع کنترل قیمت‌ها است.

کودکان خجالتی را دریابیم

ندای لرستان-یک روانشناس گفت: کم‌رویی یا خجالتی بودن رفتاری است که در صورت عدم توجه به آن آسیب جدی به آینده کودک وارد می‌کند.

مسوولیت اجتماعی و مدیریت بحران آب

ندای لرستان - بروجرد - بحران آب و تغییر اقلیم پدیده‌ای جهانی است اما هر کشوری بتواند تاب آوری خود را بالا ببرد و نقش فعال تری در مقابله با این پدیده داشته باشد به همان نسبت آسیب های کمتری متحمل می‌شود در همین راستا، تقویت نگاه اجتماعی و مشارکتی مردم ضروری به نظر می‌رسد.

گره‌گشایی دولت سیزدهم ازپروژه‌۱۹ساله/کتابخانه مرکزی درمرحله تجهیز

ندای لرستان - خرم‌آباد- کتابخانه مرکزی خرم‌آباد در حالی ۱۹ سالگی خود را می‌گذراند که گره‌گشایی از این پروژه به دولت سیزدهم رسیده و مسئولان از تکمیل و تجهیز بخش‌هایی از این کتابخانه خبر می‌دهند.

قامت خمیده بلوط زیر بال پروانه

ندای لرستان- پروانه جوانه‌خوار یکی از مهمترین آفات برگ‌خوار بلوط در جنگل‌های زاگرس به ویژه لرستان است.

محیط زیست و غوغای تولید زباله

ندای لرستان-میل به رفاه بیشتر، استفاده از ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف را افزایش داده است، اگر چه نمی‌توان بطور دقیق قضاوت کرد سهم این نوع از ظروف در آلودگی محیط زیست چقدر است اما در مجموع از بین زباله ها، پلاستیک‌ها غوغای بیشتری در تخریب و آلودگی محیط زیست به پا کرده اند.

فعالان اقتصادی در استانها از لزوم بازنگری در سیاست‌های ارزی می‌گویند

ندای لرستان- چهارسال کافی بود تا آثار زیانبار دلار ۴۲۰۰ تومانی روشن شود؛ در این سال‌ها برخی واردکنندگان به اندازه کل مردم ایران از یارانه ارزی برخوردار شدند و بسیاری از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از مزایای آن بی نصیب ماندند؛ اما حالا اصلاح نظام ارزی خواست تصمیم گیران و فعالان اقتصادی است.

ایران ایر از آسمان فرودگاه خرم آباد پر کشید

ندای لرستان- در حالیکه طی ماه های گذشته روند افزایشی استقبال مردم لرستان از سفرهای هوایی رو به افزایش بوده اما بر اساس اعلام شرکت هواپیمایی ایران ایر، پروازهای این شرکت در فرودگاه خرم آباد لغو شده است.

چشم «کشاورز» به دست «محقق»/ درخت تو باید بار دانش بگیرد!

ندای لرستان - قطب کشاورزی غرب کشور است و در برخی از محصولات رتبه نخست تولید را دارد اما همچنان در شاخص‌های توسعه اقتصادی در رتبه‌های آخر کشور است؛ شاید بتوان جواب این معادله را در کشاورزی دانش‌بنیان یافت.

پیشنهاداتی برای کاهش قتل‌های ناموسی

ندای لرستان-پژوهشگران جامعه‌شناسی با مطالعه پدیده قتل‌های ناموسی در استان خوزستان و بررسی قاتلین و شیوخ قبایل، دلایل جامعه‌شناختی این پدیده را مورد بررسی قرار دادند و بر اساس یافته‌ها پیشنهاداتی را برای کاهش این نوع قتل‌ها ارائه کردند

آغاز فصل گرما و ضرورت استفاده صحیح از منابع آبی در لرستان

ندای لرستان- لرستان که در سال های نه چندان دور جزو استان های پر بارش کشور به شمار می رفت طی سالیان اخیر با کاهش نزولات آسمانی مواجه بوده است و آثار این خشکسالی ها با ورود به فصل گرم بیش از پیش نمایان می شود

چوب حراج به داشته‌های زاگرس/ به نام «زراعت» به کام «قاچاق»!

ندای لرستان - خرم‌آباد- قاچاق چوب در حالی زخم جدی بر پیکر جنگل‌های بلوط وارد کرده است که همچنان خلأهای قانونی و نظارتی در برخورد با سودجویان احساس می‌شود تا در قلب زاگرس شاید عمیق‌تر شدن بحران باشیم.

یادمان‌های از یاد رفته

ندای لرستان-بی ادعا رفتند با پلاک‌های عاشقی تا ایران و ایرانی جاوید بماند و خودشان جاویدالاثر.

زمین و فریادی که باید شنیده شود

ندای لرستان- زمین پاک پیش تر از آن که به آرزویی دست نیافتنی تبدیل شود باید مورد توجه قرار گیرد و نجوای حال ناخوش آن پیش از آنکه به فریاد تبدیل شده باید شنیده شود.

گره کور کارخانه صدر فولاد لرستان چه زمانی باز می‌شود؟

ندای لرستان - خرم‌آباد - کارخانه صدر فولاد لرستان در سال ۹۶ بدلیل مشکلاتی که از آن به نام بدهی بانکی نام برده می شد در زمره واحدهای تعطیل شده قرار گرفت و ۱۸۰ کارگر این مجموعه بزرگ، با کوره های گرم این واحد خداحافظی کرده و همچنان زندگی سرد و به دور از اشتغالی را سپری می‌کنند.

«صدر فولاد» همچنان وعده صادر می‌کند/قول سرمایه‌گذار به عمل نرسید!

ندای لرستان-واحد تعطیل صدر فولاد خرم‌آباد که سال‌هاست در بن‌بست وعده‌ها گیرکرده این بار نیز شاهد عملیاتی نشدن قول سرمایه‌گذار پروژه بود تا بازهم این واحد برای فعالیت «کاسه چه کنم» دست بگیرد.

سدهایی که آب و اعتبار ندارند

ندای لرستان-لرستان سومین استان پرباران کشور بعد از گیلان و مازندران در سال‌های اخیر با مشکل خشکسالی مواجه بوده و این در حالیست که سدهای به بهره‌برداری رسیده نیز نتوانسته آنچنان که باید و شاید مشکل کم آبی را برطرف کنند.

آزمون نوروزی گردشگری مذهبی در لرستان و ضرورت توسعه زیرساخت ها

ندای لرستان - خرم‌آباد - بقاع متبرکه همواره از اهداف سفرهای سیاحتی مردم لرستان است به نحوی که اکثر مواقع ترجیح می دهند همزمان سیاحت و زیارت را تلفیق کرده و تفریح در طبیعت بکر و مثالزدنی را در جوار امامزادگان تجربه کنند.

روایت یک معلم عشایری/ پول حق‌التدریسی که صرف بیماری دانش‌آموز شد

ندای لرستان - خرم‌آباد- «حسین قربانی» در دورترین نقطه جغرافیای لرستان و در مرز با خوزستان مشقِ معلمی می‌کند؛ بیشتر از خودش به دانش‌آموزانش می‌اندیشد و حتی حقوق ناچیزش را هم در همین مسیر هزینه می‌کند.

رمضان فرصتی برای خودسازی و همدلی

ندای لرستان - بروجرد - رمضان ماه خودسازی و همدلی بندگان خدا است، ماهی که جنبه‌های فردی و اجتماعی آن در گستره وسیعی از جامعه جریان دارد و دستاوردهای معنوی آن در توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نمایان است.

‌حاشیه‌های به حاشیه رفته

ندای لرستان- اینجا خانه‌ها در دامنه پرشیبی بنا شدند، سقف یک خانه حیاط خانه دیگر است، اینجا حاشیه‌نشینی‌ها به حاشیه رفته‌اند، اینجا محله‌ایست از لرستان به نام کوی علی‌آباد.

سرزنش‌ها در اهل ایمان اثر نمی‌کند

ندای لرستان- یک مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به مراتب سه‌گانه ایمان، گفت: کسانی که به ایمان حقیقی برسند سرزنش‌ها و عیب‌جویی آدم‌های بدخواه در آن‌ها اثری نداشته و مانعی برای آن نخواهد بود.

تجلی فرهنگ «همسایه‌داری» در رمضان/ سفره افطار عطر «برساق» می‌گیرد

ندای لرستان- ماه خدایی دیگری از راه رسیده و مردم مشتاق لرستان عاشقانه آغوش روح گشوده‌اند تا یک ماه دیگر از سال را مهمان سفره خداوند باشند، مهمانی با شیرینی «کاسمسا» و عطر «برساق» سفره افطار!

روایتی از روستای بدون «حصار» ایران/ اینجا میان ابرها غوطه‌ور است

ندای لرستان- «سنگ‌تراشان» روستای بدون حصار غرب ایران، ماسوله‌ای دیگر است که در اندرون خود تمدنی شگرف را به ودیعه دارد، جاذبه‌هایی از زیباترین مکتب فلزکاری، تا جنگل ابر و آبشارهای ناب.

امامزادگان لرستان میزبان زائران/ به تماشای معماری اسلامی بنشینیم

ندای لرستان-استان لرستان باوجود بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص، میزبان خیل زائران و مسافران نوروزی است که از جای‌جای ایران به نیت زیارت راهی این خطه در غرب کشور می‌شوند.

ونایی بروجرد مقصدی برای مسافران نوروزی

ندای لرستان-ونایی نام شهری در غرب شهرستان بروجرد که بعنوان منطقه نمونه و هدف گردشگری انتخاب شده است، یک شهر خوش آب و هوا و پرظرفیت برای جذب گردشگر به شمار می‌رود که امسال نیز مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفته است.

تلخی کام مسافران نوروزی از راه‌های نامناسب به مناطق گردشگری در لرستان

ندای لرستان-جمعی از مسافران نوروزی با بیان اینکه لرستان دارای جاذبه های گردشگری بی‌نظیری می‌باشد. خواستار توجه ویژه مسوولان استان به بهسازی جاده‌های ارتباطی به مناطق گردشگری شدند.

درخشش نگین فیروزه ای "گهر" میان اشترانکوه لرستان

ندای لرستان - خرم آباد - دریاچه " گهر" گوهری درخشان در دامنه جنوبی رشته کوه های اشترانکوه، انعکاس آبی آسمان میان زلالی آب است که صحنه ای بی نظیر از شگفتی های طبیعت را به نمایش می گذارد.

دره‌ای حیرت انگیز با تصاویر رویایی/ به صحنه هنرنمایی طبیعت برویم

ندای لرستان - کوهدشت- تنگه «شیرز» در شهرستان کوهدشت را می‌توان دیار دره‌های رویایی نام نهاد، جایی که جاذبه‌ای طبیعی با زیبایی خیره کننده، طبیعت‌گردان و گردشگران نوروزی را به انتظار نشسته است.

ساير مطالب

سفر به دیار تالاب‌ها/جاذبه‌های طبیعی چشم‌ به‌ راه گردشگران نوروزی

سفر به دیار آبشارهای شگفت انگیز/ زیباترین آبشار ایران در لرستان

سفری رؤیایی از یک مسیر ریلی/ قطار گردشگری لرستان به راه افتاد

نبض تند بازار تاریخی بروجرد در آستانه نوروز

فلک الافلاک نمادی بر بلندای تاریخ کهن لرستان

قرمزی چهره کرونا در هیاهوی بازار شب عید لرستان

«معشوره» روی میز وزارت نیرو/گره کار به دست «میرکاظمی» باز می‌شود؟

نوروز لرستان در قاب آئینی کهن

خانه تکانی‌های سبز و ایمن

سرنوشت فولاد ازنا در هاله‌ای از ابهام/ عقب گرد پروژه به نقطه اول!

مدرنیته و تغییر سنت های نوروز در لرستان

ناله‌های زارِ گلزارِ شهدای معمولان/ کم‌اهمیتی زمان برای مسئولان

اختصاصی/ لرستان؛ معدن جاده‌های مرگ

بلاتکلیفی پروژه میلیاردی بروجرد

ممنوعیت ورود سمندر لرستانی به سفره هفت‌ سین

تبعات سیل پلدختر همچنان ادامه دارد

180 کارگر صدر فولاد خرم‌آباد در انتظار گرمای دوباره کوره‌ها

«نظام مسائل» محور مصوبات سفر دولت/ مهم‌ترین چالش‌های لرستان چیست؟

دیم‌زارها، امیدی برای رونق کشاورزی در لرستان

دردی که درمان ندارد

انزوای کتاب در دنیای مجازی کودکان

برای جواهر روستای دره‌ بادام و تیم ملی ایران؛ تَش دِ کَلِت شیرپیا

بی ثباتی وضعیت کرونا در لرستان

رعایت نسبی پروتکل‌ها و بی ثباتی وضعیت کرونا در لرستان

ساماندهی تاکسی‌ها به ایستگاه انتظار رسید/ آشفتگی زرد قناری‌ها در نبود پارک‌سوار

پشت پرده گرانی مرغ| نابسامانی بازار مرغ در لرستان / پرواز مرغ از روی سفره‌ها/ دلالان رنگ بازار مرغ را سیاه می‌کنند + فیلم

ادامه پیگیری تسنیم| خطر ریزش قبور شهدای شهر معمولان با وجود احداث دیوار ساحلی پابرجاست

واکنش‌ها به گزارش تسنیم| شناسایی و ساماندهی کامل زنان کار در شهر نورآباد

مادران و دانش‌آموزان خسته از آموزش مجازی

/پیگیری پروژه/ راه‌آهن بروجرد در مرحله پیمان‌سپاری

تخریب تنوع زیستی لرستان/ غفلت از «گردشگری مسئولانه»

میمند؛ شهری مستعد کاشت انواع گیاهان دارویی

همه چیز درباره ترس از شکست

عادت و ویژگی مشترک انسان های خلاق و نابغه

یک زن ایرانی نامزد بهترین معلم جهان شد

راه رسیدن به مثبت اندیشی/ نکات و رازهای مهم

ابعادی تازه از شخم زدن یک خیابان در خرم‌آباد؛ جلسه شورای شهر به دعوا کشیده شد

پرسه سگ‌های ولگرد و قطعی آب در پلدختر

راهکارهای عالی برای خواندن درس هایی که از آن متنفرید

ثروتمندترین افراد هر کشور

عادات اشتباه کارمندان در محیط کار

چطور در شرایط سخت زندگی، مثبت اندیش بمانیم؟

«خانه‌تکانی پیش از مرگ»؛ چرا سوئدی‌ها این سنت را دوست دارند؟

روش و مراحل استعفا به روش صحیح

پسربچه ای که اختلال وسواس فکری-عملی خود را به شغلی مرتبط با سلبریتی ها تبدیل کرد

افتتاح قطعه به قطعه جانِ ازنا - شازند را به لب رساند

4 حقیقت مهم و موثر در قانون جذب

«جوانی» را «نو» کنیم

بغض‌های کودکانه‌ای که تا همیشه باقی می‌ماند

فرصتی به نام «دیم‌زارها»/ معادله دو سر بُرد «آب کمتر،تولید بیشتر»

با فرزندان خود صحبت کنید، همین امروز

قرارداد بیلیون دلاری مشهورترین تاجر زن ایرانی خاورمیانه با ازبکستان

چرا نباید خبرنگار زندگی شخصی خود باشیم؟

آیا شما فردی قانونمند هستید؟/ تست روانشناسی قانونمندی

قوانین مخفی رهبران با هوش هیجانی خاص

تنش آبی در سدهای ایران| ‌کاهش بی‌سابقه آب پشت سدهای استان لرستان/ هیچ‌گونه آبی ‌برای رهاسازی نیست + فیلم

چرا همیشه موفقیت بعد شکست سراغ‌مان می‌آید؟

راز دوری علی دایی از فوتبال/ وارد سیاست نمی‌شوم؛ صدای مردم می‌مانم/ هر کسی را تحمل نمی‌کنم

نخستین زن جهان عرب که به فضا خواهد رفت، از مشکلاتش می‌گوید

اگر این نشانه ها را دارید نابغه اید

کشف جدید دانشمندان برای فراموش کردن خاطرات بد

با این ترفند غم را در عرض 30 ثانیه دور کنید/ ویدئو

در اینترنت سایه به سایه دنبالت می‌کنم

چطور به بهترین شکل ممکن یادداشت برداری کنیم؟

نفس‌ ارابه‌های آهنی به شماره افتاده!

ماجراهای یک هتل صخره‌ای/ جریمه کمیسیون ماده 100 برای پروژه

ماجرای روستای قبله در استان لرستان چیست؟

دلایل متفاوت نداشتن انگیزه کافی در کار و زندگی

روشنی جهانی با طنین صداهای بهشتی/ معلولان نیازمند ترحم نیستند، بلکه نیازمند حمایت هستند

وقتی از ریخت طرف هم بیزاریم چطور اختلافمان را حل‌ و‌فصل کنیم؟

سندرم آشیانه خالی چیست؟

11 عادت رایجی که از همین امروز باید ترک کنیم

برندسازی عسل سلسله، ضرورتی اجتناب ناپذیر

سامان کاشی بی کاشی

بار گران مسکن بر دوش شهروندان/ کرایه خانه‌هایی که سر به فلک کشیده‌اند

20 راهکار برای کنترل عصبانیت در زمان بحران

فوت و فن یک ارائه خوب و جذاب

انسان در کدام مقطع سنی بیشترین احساس خوشبختی را دارد؟

بهترین رفتار زمانی که فردی جواب پیامت را نمی دهد

لرستان پایتخت اکوتوریسم ایران/ آیا دره رویایی شیرز جهانی می شود؟

تنگه رودبال فیروزآباد سفری دلپذیر به ژرفای طبیعت

با زنان الهام بخش ناسا آشنا شوید

رکود در صنعت لرستان

نوآورترین کشورهای جهان در سال 2021/ رتبه ایران؛ 60/ اینفوگرافی

با کارکرد حیرت‌انگیز مغز آشنا شوید/ ویدئو