ندای لرستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

سرپرست بهزیستی گیلان: استان گیلان در مبارزه با مواد مخدر رتبه هفتم را در کشور دارد

ندای لرستان - سرپرست بهزیستی گیلان با بیان این که گیلان در مبارزه با مواد مخدر رتبه هفتم را در کشور دارد، گفت: بسیاری از فرزندان مهارت نه گفتن را ندارند و افزایش اعتمادبه‌نفس و فرهنگ‌سازی در حوزه اعتیاد از مؤثرترین اقدام در جهت کاهش معتادین است.

۱۷ تیرآخرین مهلت ثبت نام بیستمین مسابقات ملی مهارت

ندای لرستان - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: آخرین مهلت ثبت نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت مقدماتی مسابقات جهانی مهارت لیون فرانسه ۲۰۲۴ تاهفدهم تیرماه سال جاری اعلام کرد.

جذب ۹۵ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ۹۵درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

انجام بیش از ۸۰۰۰ مورد مشاوره در حوزه روابط کار در سال ۱۴۰۰ در استان آذربایجان غربی

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی از انجام بیش از ۸۰۰۰ مورد مشاوره در سال ۱۴۰۰ در استان خبر داد، که از مجموع آن بیش از ۵۵۰۰ مورد مشاوره حضوری و ۲۵۰۰ مورد مشاوره تلفنی در حوزه روابط کار انجام گرفته است.

جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان البرز برگزار می شود

ندای لرستان - دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی البرز از برگزاری جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان خبر داد.

ایجاد اشتغال مستقیم بیش از ۱۰۰ نفر در جریان میز ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور

ندای لرستان - در راستای برپایی میز ارتباطات مردمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و مراجعه اقشار مختلف مردم از جمله کارگران و کارفرمایان و تلاش متصدیان میز مزبور موجبات اشتغال دست کم ۱۱۰ نفر فراهم شد.

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : ترغیب، کمک و تشویق کارآفرینان منجر به اشتغال زایی می شود

ندای لرستان - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به لزوم حمایت از مشاغل خانگی گفت: ترغیب، کمک و تشویق فعالان این عرصه به شغل‌سازی برای جامعه منجر می‌شود‌.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت احداث می شود

ندای لرستان - مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: همکاری لازم جهت ایجاد و بهره برداری از مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت فراهم شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: با کار فرهنگی می توان از بیشتر آسیب های اجتماعی در جامعه جلوگیری کرد

ندای لرستان - نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری نشست استانی کارآفرینان، سمن‌ها و خیرین در حوزه مبارزه با مواد مخدر با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و دبیر اجرایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: کافه های کارآفرینی در البرز توسعه می یابند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: به منظور توسعه اشتغال در البرز و با حمایت بخش‌های خصوصی و دولتی کافه‌های کارآفرینی در استان راه‌اندازی شده و توسعه می یابد.

مدیر کل امور ورزشی: تمام تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیری امور رفاهی کارگران است

ندای لرستان - مدیر کل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابیان این که تمام تلاش ما پیگیری امور رفاهی کارگران است، گفت: با همت مسئولین و نمایندگان مجلس سرانه ورزشی کارگران شهرستان کوهدشت افزایش می یابد .

معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای در زنجان: آموزش ۵۰۰ هزار نفر از مددجویان در دستور کار سازمان فنی‌ و حرفه‌ای قرار گرفت

ندای لرستان - معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: آموزش ۵۰۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد در دستور کار سازمان فنی‌ و حرفه‌ای قرار گرفت.

میدان میوه‌ و‌ تره‌بار شهرداری گلدشت افتتاح شد

ندای لرستان - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور، میدان میوه و تره‌بار شهرداری گلدشت را افتتاح کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: پویایی دستگاههای اجرایی نیازمند تدوین برنامه جامع آینده نگری

ندای لرستان - اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با رویکرد توجه به شاخص های تاثیر گذار در اثر بخشی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی برگزار شد.

۲ هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که برای ایجاد اشتغال دستورالعمل های تسهیلات پایدار روستایی و عشایری از منابع بازپرداختی آماده شده که بزودی ابلاغ می شود، گفت: سود ۶ درصد، دوسال مشارکت، یک سال تنفس و بازپرداخت ۶ ساله از مزایای این تسهیلات است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: ایجاد اشتغال پایدار سیاست اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سرپل ذهاب گفت: سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد اشتغال پایدار و افزایش سرانه بیمه تامین اجتماعی از طریق ایجاد فرصت های شغلی جدید است و با حضور در کارگروه های شهرستانی این موضوع را پیگیری می کنیم.

بازدید کریمی بیرانوند از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری+فیلم

ندای لرستان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

ندای لرستان - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ ( موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) اطلاعیه ای صادر کرد.

امضای یادداشت تفاهم همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وزارت کار و حمایت اجتماعی جمهوری ترکمنستان

ندای لرستان - تفاهم‌نامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با وزارت کار و حمایت اجتماعی جمهوری ترکمنستان در تهران منعقد شد.

بسته‌های مشترک اشتغال‌آفرینی ایران و ترکمنستان تدوین می‌شود

ندای لرستان - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در چارچوب تفاهم‌نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکمنستان، بسته‌های مشترک کارآفرینی و توسعه اشتغال میان دو کشور تدوین می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: صیانت از ایمنی و حقوق قانونی کارگران، مهمترین ماموریت حوزه روابط کار است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: اعمال نظارت و بازرسی بر واحدهایی که دارای بیشترین حوادث ناشی از کار و یا شکایت هستند باید تشدید شود.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

ندای لرستان - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بر هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید و توسعه استان زنجان تاکید کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی خبر داد: رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به رشد ۳ برابری مجوزهای صادره مشاغل خانگی در سال جاری گفت: اشتغال و کسب و کار خانگی به عنوان راهکاری مهم در راستای تولید سرمایه و حذف هزینه های مربوط به رهن و اجاره مکان کارگاه و استفاده از دیگر اعضای خانواده به عنوان نیروی انسانی توانسته مورد استقبال در کشور قرار گیرد.

راستی آزمایی و پایش طرح‌های اشتغال روستایی در استان خراسان شمالی

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: نظارت میدانی بر کلیه طرح های پرداخت شده از محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی دراستان خراسان شمالی ظرف مدت یک ماه به پایان رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرپل ذهاب گفت: اساس کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمت به مردم است و در این جایگاه، خدمات ارزنده ای به عموم جامعه در جهت افزایش رضایتمندی، ارائه می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:طرح های ویژه ای برای ایجاد اشتغال و احیای بنگاههای اقتصادی تدوین شده است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تاکنون با بهره گیری از توان نیروی انسانی خلاق و با دانش طرح های ویژه ای در راستای ایجاد اشتغال،بهبود وضعیت صنعت و احیاء و افزایش بنگاههای اقتصادی تدوین شده است که لازمه عملیاتی کردن آنها تامین سرمایه است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خواستار ایجاد الزامات قانونی برای هدایت حمایت های دولتی و تسهیلات بانکی به سمت اشتغال بومی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال دانش بنیان تاکید کرد

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: اشتغال های مبتنی بر دانش روز و توانمندی های تولیدات دانش بنیان، ضمن ایجاد ارزش افزوده بالا و ایجاد اشتغال پایدار در فارغ التحصیلان دانشگاهی، موجب ایجاد امید و ارتقای نشاط در جوانان می‌شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

ندای لرستان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران در نشست کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری استان تهران گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید پای کار بیایند و در راستای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند.

طرح نیازمندی‌های توسعه شهرستان اردل در حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور در نشست شورای اداری شهرستان اردل با حضور جمعی از مدیران، نخبگان و معتمدین شهرستان حضور یافت.

بازدید وزیر کار از پروژه نیمه‌تمام سد گهرو در چهارمحال و بختیاری

ندای لرستان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور از پروژه نیمه‌کاره سد خاکی و شبکه آبیاری و زهکشی گهرو در شهرستان کیار استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان: نمایندگان مجلس شرایط را برای اختصاص اعتبارات اشتغالزا فراهم کنند

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان بایستی با همدلی و هماهنگی شرایط را در راستای توسعه اقتصادی و رفع مشکلات کارگاههای تعطیل شده با اختصاص اعتبارات ویژه فراهم کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: دولت مشاغل خانگی را ساماندهی و مورد حمایت خود قرار داده است

ندای لرستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: طرح مسجد کارآفرین برای اولین بار به صورت همزمان در مساجد منتخب ۷ شهرستان استان با همکاری تعدادی از مراکز مشاوره کارآفرینی و کاریابی های فعال در راستای تحقق اهداف برنامه های تحولی سند یزد نوین برگزار شد.

داوری: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری، یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم/ هم‌اندیشی باعث کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری می‌شود

ندای لرستان - مدیرکل حقوقی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین نشست تخصصی آموزشی کارشناسان ستادی و استانی حقوقی و روابط کار که با حضور ویدئوکنفرانسی دکتر«حجت الله عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، با بیان اینکه تعداد قابل توجهی دعاوی در دیوان عدالت اداری در ارتباط با وزارت کار مطرح می‌شود، گفت: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم در دولت سیزدهم است.

پیگیری مشکلات مسکن کارگران از اولویت‌های اداره کل تعاون،کار و رفاه قزوین است

ندای لرستان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: پیگیری و حل مشکلات حوزه مسکن کارگران از اولویت‌های این دستگاه است که امیدواریم با بسیج تمامی امکانات و ظرفیت‌ها شاهد اتفاقات خوب و مبارکی در این حوزه باشیم.

ساير مطالب

محیط‌بان همدانی آزاد می‌شود

ضرورت بهره گیری از دانش و ایده های نوین در مقابله با تغییرات اقلیمی و افزایش تاب آوری شهری

شرط محیط زیست برای انتقال آب خلیج فارس چیست؟

محیط‌زیست پیگیر ثبت روز محیط‌بان در تقویم رسمی کشور است

لاشه 401 پرنده از تالاب میقان اراک جمع آوری شد

پیام تسلیت سازمان حفاظت محیط زیست به مناسبت ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده

توضیحات رییس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص مصاحبه منتشر شده در رسانه ها

لایحه تشدید جرائم زیست محیطی در پیچ و خم مجلس/ تورهای گردشگری باید از محیط زیست مجوز بگیرند/رصد 274 تخلف در فضای مجازی/معرفی 110 نفر از مجرمین محیط زیست در فضای مجازی به مراجع قضایی

لاهیجان زاده از پروژه لایروبی و تعریض رودخانه گدار بازدید کرد

معاون سازمان حفاظت محیط زیست از مرکز کنترل و پایش برخط محیط زیست بازدید کرد

کانال انتقال آب سد کانی سیب به دریاچه ارومیه منطقه حفاظت شده می شود

قرق اختصاصی 1.8 درصد خاک استان یزد

افزایش ضریب حفاظتی تنوع زیستی در قزوین

ممنوعیت تردد در اطراف تالاب میقان/دفن بهداشتی لاشه 251 پرنده

18واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

تجهیز پاسگاه های سرمحیط بانی استان گیلان

زیستگاه‌های آبی آذربایجان‌غربی میزبان 70 هزار بال پرنده شد

معاون سازمان محیط زیست از مرکز ملی هماهنگی پایش و آینده پژوهی دریاچه ارومیه بازدید کرد

سرشماری پاییزه حیات وحش پارک ملی گلستان آغاز شد

پایش هفتگی مراکز نگهداری حیوانات در تهران

علت بوی مشمئزکننده اطراف مترو ایران خودرو مشخص شد

کاهش 15 درصدی سرانه تولید پسماند در تهران/ نیاز جدی به نوسازی ناوگان حمل پسماند

واحدهای صنعتی آلوده استان قزوین 333 اخطاریه زیست محیطی  دریافت کردند

آغاز سرشماری پرندگان مهاجر در دی ماه/ اردک سرسبز یافت شده در دریاچه چیتگر پرنده مهاجر نیست

پایش 500 هکتار از تالاب میقان و دفن 45 لاشه/ واحدهای مرغداری هم‌جوار تالاب ایمنی زیستی را رعایت کنند

تراز دریاچه ارومیه به 1271 متر و 24 سانتی‌متر رسید

تردد و نزدیک شدن به تالاب میقان ممنوع است

2 هزار و 558 میلیارد تومان اعتبار برای احیای تالاب انزلی در گیلان

باران جان تازه‌ای در کالبد تالاب شادگان دمید

کام بختگان شیرین شد/ رهاسازی 55 میلیون متر مکعب آب به تالاب بختگان

آغاز سرشماری زمستانه حیات وحش استان تهران

صید آبزیان در استان قزوین ممنوع است

امسال 25 هزار هکتار از مراتع و جنگل‌ها در آتش سوخت/ بجای حریق جنگل باید نگران آلودگی هوا باشیم/ نابودی سالانه 100 هزار هکتار از درختان بلوط/ افزایش شکار در پی فشارهای اقتصادی

تالاب الله‌آباد آماده میزبانی از پرندگان مهاجر است

مردم از تردد در تالاب میقان اراک خودداری کنند

دفع پسماندهای عفونی بیمارستان‌های یزد مطابق با استانداردهاست

اقدامات حفاظتی در مناطق افزایش می یابد/ شهروندان از علوفه دهی به حیات وحش پرهیز کنند

تقدیر محیط زیست از دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل

رفع تصرف 5.2 هکتار از اراضی ملی آبدانان

5 راهکار محیط‌زیستی بدون پول برای کاهش آلودگی هوا

ضرورت اقدامات عملیاتی برای مدیریت پسماند در استان قزوین

کشف وضبط محموله قاچاق 22 پرندگان شکاری در عسلویه

صدور دستور توقف فعالیت معدن طلای اندریان

پهپاد های گشت زنی در خدمت محیط زیست سیستان و بلوچستان

صدور بیش از 60 اخطاریه برای مراکز تولید کننده پسماند عفونی در خراسان رضوی

احیای دریاچه ارومیه افتخار دولت است

پیام روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، به مناسبت درگذشت همکاران و محیط‌بانان سازمان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا

اختتامیه مجازی دومین دوره جشنواره «ایده‌ها و محصولات نوآورانه با تأکید بر جلب مشارکت مردم برای احیای تالاب‌های کشور»

هیچگونه پسماند صنعتی به سایت محمد آباد قزوین وارد نمیشود

اولین جلسه کارگروه مشترک فی مابین دو سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور

پایش و نمونه برداری از خروجی تصفیه فاضلاب واحدهای صنعتی و تولیدی دراستان

نظام جامع مدیریت پسماند باید در قزوین پیاده سازی شود

تشدید نظارت بر ممنوعیت استفاده از مازوت در کارخانه سیمان تهران

برگزیده شدن مقاله کارشناس حفاظت محیط زیست گیلان در همایش تنوع زیستی کشور

20 راس قوچ و میش پارک پردیسان بجنورد به بخش خصوصی واگذار شد

بازدید معاون نظارت و پایش اداره کل از سراب کاشنبه در اسلام آبادغرب

معاون سازمان حفاظت محیط زیست در گفتگو با آنا: طرح ناجا برای ترخیص موتورهای فرسوده بسیار خطرناک است/ اراده‌ای برای حل مشکل موتورهای اسقاطی وجود ندارد

افزایش اقدامات پشتیبانی برای محیط بانان

آغاز مهاجرت پرندگان به تالاب کجی نمکزار نهبندان در خراسان جنوبی

تشکل ها حاملان و حامیان فرهنگی در حوزه محیط زیست هستند

حذف چندین واحد صنعتی و تولیدی از لیست صنایع آلاینده محیط زیست

آخرین وضعیت دریاچه ارومیه/ رهاسازی حق‌آبه دریاچه از آذر ماه

بختگان، تالابی که لبی از حقابه تر می‌کند

کارگروه احیای تالاب هامون با حضور معاون محیط زیست دریایی و تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست در محل استانداری سیستان و بلوچستان

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حذف سهم صندوق ملی محیط زیست از عوارض آلایندگی را بررسی می کند

محیط بانان بر فراز خطر

18واحد صنعتی بزرگ استان قزوین مجهز به سیستم آنلاین شدند

آلودگی هوا، مرگ و میرهای کرونایی را افزایش می‌دهد

از ابتدای سال 96 واحد آلاینده هوا در خراسان رضوی شناسایی شدند

تکذیب واگذاری مدیریت قله دماوند به فدراسیون کوهنوردی

تلف شدن پلنگ ماده در کیاسر

صنایع، بیشترین تهدید کننده های محیط زیست استان قزوین

رفع معضل دفع پسماندهای عفونی در شهرستان زاهدان در دستور کار

وجود پسماندهای پزشکی و نخاله‌های ساختمانی از مهم ترین چالش‌های محیط زیست ایلام است

ساحل امن تالاب‌های اردبیل برای پرندگان مهاجر

پیشگیری و کنترل بیماری هاری با واکسیناسیون گوشتخواران در استان قزوین

آلودگی هوا تاثیر مستقیمی با بیماری کرونا دارد

همکاری مشترک سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جهاد کشاورزی در راستای حفاظت و احیای تالاب‌های ایران

فرود پرندگان مهاجر در همدان

اعطای تسهیلات به 5 واحد دامداری اسلامشهر برای احداث سیستم تصفیه فاضلاب

فراخوان جشنواره آثار خبری در حوزه تالاب

نظر محیط زیست درباره بازنگری در قانون منع استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتری تهران

معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست: توجه شایسته‌ای به آموزش محیط‌زیست در کشور نشده است

غبار خیزی در استان بیش از 219 هزار تن درسال است

محیط بان کرمانشاهی درگذشت

روند اجرای قانون هوای پاک در قزوین قابل قبول است

اجرای طرح LEZ از مرداد ماه در سراسر مشهد / تمرکز بر کاهش آلودگی خودرویی

تقدیر سخنگوی دولت از عملکرد رسانه ای و برنامه های ارتباطات اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست

تخصیص دوباره بودجه برای ادامه طرح ملی نجات دریاچه ارومیه

ورود پیش‌قراولان پرندگان مهاجر به زیستگاه‌های زمستان‌گذرانی گیلان

پاسخ محیط زیست درباره طرح گردشگری پتروشیمی آریاساسول

سرپرست جدید دانشکده محیط زیست منصوب شد

انتصاب معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست

تشکیل کمیته مشترک پیشگیری و کنترل بیماری¬های حیات وحش و بیماری¬های مشترک انسان و دام در استان قزوین

برگزاری مانور پدافند غیر عامل در محیط زیست سیستان و بلوچستان

نیروگاه شهیدرجایی قزوین در مسیر دادگاه بدلیل مصرف مازوت

پالایشگاه گاز ایلام پتانسیلی مناسب، برای تبدیل شدن به صنعت سبز

رشد 32 درصدی کشف سلاح در استان تهران

گلسنگ ها؛ معیاری مطلوب برای شاخص کیفی هوا

1575 مترمربع از اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری رفع تصرف شد