ندای لرستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تهدید جان مردم از سوی نمایشگاه بین‌المللی/ قوه قضاییه ورود کند

ندای لرستان - رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در نمایشگاه بین‌المللی جان شهروندان تهرانی به ویژه ساکنان منطقه را به خطر می‌اندازد.

موفقیت شهرداری منطقه ۱۲ در کسب رتبه عالی در مصرف آب

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۲ از کسب رتبه عالی در مصرف آب برای این منطقه خبر داد و گفت: طبق بررسی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، منطقه ۱۲ جزو مناطق کم‌مصرف در مصارف برق و گاز شده است.

برپایی موکب "زندگی حسینی" در فلکه دوم نیروی هوایی

ندای لرستان - شهردار منطقه۱۳ از برپایی موکب "زندگی حسینی" به مناسبت دهه دوم ماه محرم، ایام صفر و اربعین در فلکه دوم نیروی هوایی خبر داد و گفت: این موکب از ۲۳ مرداد ماه تا اربعین حسینی پذیرای عزاداران حسینی است.

تحقق ۶ هزار میلیارد تومان از منابع مالی غیر نقد

ندای لرستان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با بیان اینکه از دو هفته آینده ساز و کار برای تحقق منابع مالی غیرنقد محقق می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر آمادگی برای تحقق شش هزار میلیارد تومان وجود دارد.

درخواست ورود رئیس جمهور به موضوع عدم برگزاری نمایشگاه‌های پرازدحام در شهر/افزایش ۳.۵ میلیون نفری مسافران درون شهری با بازگشایی مدارس

ندای لرستان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و ششمین جلسه شورا مسائل متفاوتی از جمله قطع درختان در شهر، ترافیک پایتخت در روزهای اخیر، جولان حیوانات موذی در سطح شهر، اقتدار شورا در انتخاب قاطع هیات رئیسه، لزوم تشکیل ستادی برای بازگشایی مدارس و کنترل ترافیک ناشی از آن، نوسازی بافت فرسوده، مطالعه برای تدوین طرح جامع شهر تهران و تغییر کاربری یکی از فروشگاه‌های کتاب‌فروشی خیابان انقلاب را مطرح کردند.

پیشرفت ۳۶ درصدی عملیات احداث میدانگاه جهاد

ندای لرستان - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام پیشرفت ۳۶ درصدی عملیات احداث میدانگاه (پلازا) جهاد، از مراحل نهایی اجرای فونداسیون و اسکلت بنای طراحی شده در این پروژه خبر داد.

مراسم امضا تفاهم‌نامه واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو

ندای لرستان - ظهر امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ مراسم امضا تفاهم‌نامه «واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو» به مساحت ۲۵/۸ هکتار میان شهرداری منطقه ۲۲ و شرکت راه آهن شهری تهران و حومه برگزار شد.

تهران‌نما؛ برج میلاد

ندای لرستان - در پرونده «تهران‌نما» اماکن گردشگری و تفریحی تهران را معرفی می‌کنیم. این هفته به برج میلاد رفته‌ایم.

حریم سوهانک بار دیگر از دست متصرفین آزاد شد

ندای لرستان - شهردار منطقه یک گفت: ساخت و ساز غیر مجاز در حریم سوهانک واقع در ناحیه ده شهرداری منطقه یک با حضور به موقع نیروهای اجرایی تخریب و آزادسازی شد.

لزوم ارائه خدمات داوطلبانه و محله‌محور به سالمندان/ اجرای اولین پیمایش سالمندی در کشور

ندای لرستان - رئیس دبیرخانه شورای ملی سالمندان با تاکید بر لزوم ایجاد سامانه جامع سالمندی از اولین پیمایش ملی سالمندان کشور در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

استفاده از ظرفیت‌های شستا برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن

ندای لرستان - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: از ظرفیت های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) برای تحقق اهداف قرارگاه جهادی تأمین مسکن شهرداری تهران استفاده خواهد شد.

احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع)

ندای لرستان - شهردار منطقه۱۴ از احداث پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی(ع) با هدف ارتقای ایمنی ترافیکی در مسیر جنوب به شمال این بزرگراه و تسهیل و تسریع امدادرسانی به خودروهای آسیب دیده خبر داد.

جزئیات پیشنهاد دولت درباره افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان

ندای لرستان - پیشنهاد افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان، در یک الگوی جدید به هیات دولت ارائه شده است. این پیشنهاد را سازمان‌های «اداری و استخدامی» و «برنامه و بودجه» با هدف بهبود و کمک به معیشت کارمندان، بازنشستگان کشوری، لشگری و ارتقای قدرت خرید، ارائه کرده‌اند.

ریحان شهر باید مدلی برای نقش حرکت‌های مردمی و تقویت مشارکت اجتماعی زنان باشد

ندای لرستان - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه نیازمند توجه به محله محوری هستیم، تاکید کرد: ریحان شهر باید به یک دستورالعمل و گام تبدیل شود تا در دوره های دیگر مدیریت شهری نیز ادامه پیدا کند و تبدیل به مطالبه مردم شود.

لزوم تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران در قالب برنامه‌ریزی استراتژیک

ندای لرستان - در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران که به ریاست سید جعفر تشکری هاشمی و با حضور هر سه عضو این کمیسیون برگزار شد، مفاد سند الزامات تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران (۱۴۰۴ - ۱۴۰۱) و لایحه اصلاح مصوبه نحوه صدور مجوز حفاری در شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری مراسم "چهل شب، چهل روضه" در بیت شهدای منطقه ۱۹

ندای لرستان - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از برگزاری مراسم معنوی چهل شب، چهل روضه در منزل خانواده های معظم شهدای این منطقه همزمان با دهه دوم محرم و ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در این منطقه خبر داد.

تلاش شهرداری تهران برای خرید و راه‌اندازی دو کارخانه تولید آسفالت

ندای لرستان - مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران گفت: خرید و راه اندازی ۲ کارخانه ۲۴۰ تنی تولید آسفالت در شرق و غرب پایتخت، همچنان در دستور کار معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران قرار دارد.

جلوگیری از تضییع حقوق ۲۲۰ میلیارد ریالی توسط شهرداری منطقه ۹

ندای لرستان - شهردار منطقه ۹ گفت: اداره حقوقی منطقه۹ با ارایه دفاعیات مستدل و مستند، نسبت به نقض رای دادگاه بدوی و جلوگیری از تضییع مبلغی در حدود ۲۲میلیارد تومان علیه شهرداری منطقه و احقاق حق عمومی اقدام کرد.

استفاده از ظرفیت ستاد سمن‌ها در جهت تشکیل محافل مشارکتی

ندای لرستان - عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت ستاد سمن‌های شهر تهران در جهت تشکیل محافل مشارکتی و دبیرخانه سمن جوانان اقدام موثری انجام دهیم.

کشف تخلف یکی از مدیران شهرداری توسط شهرداری/مواجهه با فساد را وظیفه خود می‌دانیم/بسته‌ای از خدمت در مراسم راهپیمایی اربعین ارائه می‌کنیم

ندای لرستان - شهردار پایتخت در توضیح درباره بازداشت یکی از مدیران حقوقی شهرداری تهران گفت: این امر توسط مجموعه‌های داخلی شهرداری انجام شده و یک امر صیانتی است.

بیست و هفتمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهر تهران

ندای لرستان - بیست و هفتمین جلسه قرارگاه اجتماعی شهر تهران صبح امروز -یکشنبه ۲۳ مردادماه ۱۴۰۱- به ریاست علیرضا زاکانی شهردار تهران و با حضور نمایندگان دستگاه های مسئول در حوزه آسیب های اجتماعی برگزار شد.

برگزاری مراسم تعزیه در بوستان نوفل لوشاتو

ندای لرستان - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برنامه های اجرایی این منطقه در دهه دوم محرم در محله های ۲۰ گانه خبر داد و گفت: در این روزها محافل عزاداری سیدالشهدا (ع) در نقاط مختلف منطقه برگزار می شود .

تخصیص هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه مترو

ندای لرستان - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از آماده شدن اوراق مشارکت برای خرید مترو و اتوبوس خبر داد و گفت: در مجموع در چهار ماه ابتدایی امسال ۵۸۰ میلیارد تومان به مترو اختصاص یافته است.

اینفوگرافیک | روایت درختان سبزی که محکوم به مرگ شدند

ندای لرستان - از خیابان‌های تهران گرفته تا مناطقی از مشهد و کرج، چنارها به سرنوشت شومی دچار شده‌اند و قامت ایستاده آنها در برابر ملک‌ها نوساز دلیل کافی است تا متخلفان حکم به نابودی آنها بدهند.

راه‌اندازی خانه خلاق در منطقه ۲۲

ندای لرستان - شهردار منطقه ۲۲ از راه اندازی خانه خلاق در این محدوده غربی پایتخت خبر داد و گفت: خانه خلاق منطقه ۲۲ با هدف کمک به تسهیل اجرای ایده ها و طرح های خلاقانه با حمایت شهرداری منطقه ۲۲ دایر شده است.

مانور اطفا حریق و تخلیه امن در منطقه ١٣ برگزار شد

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۳ گفت: با هدف آمادگی هر چه بیشتر نهادهای تخصصی و عوامل ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه و پرسنل ناحیه در مقابله با حوادث احتمالی، مانور اطفا حریق و تخلیه امن با فعالیت و نظارت ٢۵ نفر از اعضای ستاد بحران در ساختمان شهرداری ناحیه ٣ منطقه ١٣ واقع در محله حافظیه برگزار شد.

فضای عمومی اصیل چیست؟

ندای لرستان - مجموعه «شهر و فضا»‌ به ایده عدم تعادل رابطه میان افراد و فضاهای شهری می‌پردازد.

اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در بزرگراه آزادگان

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۲ گفت: به دستور شهردار منطقه به شکل ویژه طرح تحول نگهداشت شهر در بزرگراه های اصلی نیز به اجرا در می آید.

کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» برگزار می‌شود

ندای لرستان - به همت دبیرخانه مسابقه «بانوی بی مثال» کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» با تدریس سید علی کاشفی، نویسنده و شاعر در کتابخانه پارک شهر تهران برگزار می شود.

عملیات اجرایی باغ‌راه حضرت فاطمه (س) در مناطق ١٧ و ١٨ سرعت می‌گیرد

ندای لرستان - سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: با تاکید شهردار تهران ادامه عملیات اجرایی باغ راه حضرت فاطمه (س) که از مدتها پیش به دلیل برخی موانع موجود، فعالیت آن کند شده بود بزودی با سرعت بیشتر ادامه خواهد یافت.

استقرار شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی مجاز شد

ندای لرستان - معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: شرکت ها و موسسات دانش بنیان براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغیه شهرداری تهران، با رعایت ضوابط و مقررات و به شرط عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان، مجاز به استقرار دفاتر خود در واحدهای مسکونی شدند.

برگزاری دوره آموزشی ویژه پیاده‌روی زائران اربعین حسینی(ع) در منطقه گردشگری عباس‌آباد

ندای لرستان - دوره آموزشی دو روزه "موکب مواسات" ویژه پیاده روی اربعین حسینی(ع) در روزهای پنج شنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مرداد با هدف تامین مسائل بهداشتی موکب داران و زائران در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور داوطلبین برگزار شد.

اجرای فاز نخست پروژه توسعه شرقی خط ۴ مترو پایتخت/ حفاری تونل‌های دسترسی ۴ ایستگاه به تونل اصلی

ندای لرستان - مجری خط ۴ مترو تهران گفت: عملیات حفاری تونل‌های دسترسی به تونل اصلی پروژه توسعه شرقی خط ۴ مترو تهران در حال پیگیری بوده و فاز نخست این طرح، پیشرفتی مطابق با برنامه زمان‌بندی دارد.

افتتاح سومین روزبازار منطقه ۱۷

ندای لرستان - شهردار منطقه ۱۷ گفت:به منظور رفاه حال شهروندان منطقه، جمعه بازار به عنوان سومین روزبازار سطح منطقه افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

خدمات‌رسانی چهار هزار نفر از ۱۲ کلانشهر در پیاده‌روی اربعین/مسئولیت شهرداری تهران در اربعین حاکمیتی است

ندای لرستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: بیش از چهار هزار نفر از ۱۲ کلانشهر ایران در حماسه بزرگ پیاده‌روی اربعین، به زائران خدمات‌رسانی خواهند کرد.

جرائم قطع و خشکاندن درختان بازدارنده است؟

ندای لرستان - یکی از بزرگ‌ترین گلایه‌های پایتخت‌نشینان آلودگی هواست و وجود درختان به عنوان ریه‌های پایتخت در این شرایط روزنه امیدی است تا بتوان نفس کشید؛ اما باغ‌های سرسبز سال‌های دور تهران و درختان سطح شهر مدت زمان زیادی است که هدف دست‌اندازی شهروندان برای ساخت و ساز قرار گرفته و تنها لکه‌های کوچکی از آنها باقی مانده که آن هم هر روز با خطر قطع و خشکاندن درختان و تبدیل به برج و بنا روبروست. خبرهای تلخ خشکاندن درختان توسط برخی شهروندان و در نظر گرفتن جریمه‌ برای جلوگیری از این تخلفات از بحث‌های داغی است که این روزها مطرح و این سوال مطرح می‌شود که آیا این جریمه‌ها بازدارنده هستند یا خیر؟

ساير مطالب

مسابقات قرآنی خلاقانه برگزار شوند

مهدی کشاورز: باید به وعده هایمان پایبند باشیم

معاون امور مجلس رئیس جمهور: روحیه جهادی و انقلابی مسئولان زمینه ساز تحول و پیشرفت در جزیره کیش خواهد بود

رضا شجیع: مشارکت مردم ضامن حل مشکلات است

قرائت قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس در جزیره کیش

انتصاب عضو جدید شورای بین المللی سازی آموزش عالی در کیش

به دنبال کاهش هزینه ها با بهره گیری از فعالیت های دانش محور باشیم

نشست مشترک دکتر محمد با نایب رییس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر برگزار شد.

اطلاعیه دریافت مجوز فعالان حمل آب شرب تانکری در کیش

سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

بازدید هیات قطری از ظرفیت ها و زیر ساخت های ورزشی کیش

کیش اصلی ترین محور پشتیبانی از مسابقات جام جهانی قطر

منطقه آزاد کیش، میزبان هیات‌ قطری

نشست صمیمی سرمایه گذاران داخلی با سعید محمد جهت بررسی راهکارهای تولید دانش بنیان و اشتغالزایی

برگزاری آموزش صحیح لازمه تحقق سازمان های تحول گرا است

برگزاری مراسم جزء‌خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان

معرفی ویژه برنامه های فرهنگی ماه مبارک رمضان در کیش

دیدار مهدی کشاورز با فرزندان بی سرپرست مرکز خضراء قوچان

مساجد کیش محور اصلی فعالیت های فرهنگی است

رکوردشکنی تردد در بنادر مسافری کیش

تشدید نظارت بر مراکز نگهداری و عرضه محصولات سلامت محور در ایام نوروز در کیش

رعایت مناسب شیوه نامه های بهداشتی در کمپ های اسکان نوروزی

شرایط برپایی چادر مسافرتی در ایام نوروز در کیش

ممنوعیت افزایش قیمت کالا و خدمات در کیش

خدمات ستاد نوروزی کیش به صورت 24 ساعته ارائه می شود

استقرار دبیرخانه و مرکز پیام در حوزه حراست ایام نوروز

اولین بندر مسافری گردشگری هوشمند کشور در کیش

کمپ های چادری نوروز با امکانات مناسب آماده پذیرایی از گردشگران

کالاهای اساسی ایام نوروز به میزان کافی ذخیره شده است

ارائه گزارش روسای کمیته‌های ستاد نوروزی با هدف تحقق مطالبات مردمی و گردشگران

کاشت یازده نوع نهال میوه به مناسبت روز درختکاری در کیش

گرامیداشت روز پاسدار در کیش

سهم یکصد میلیارد تومانی منطقه آزاد کیش در ایجاد زیرساخت های چارک

اجرای طرح پاکسازی سواحل با مشارکت ساکنان کیش

نوروزی متفاوت با ارائه خدمات تمام وقت در فرودگاه کیش

اعلام نتایج آزمون تخصصی مشاورین دفاتر املاک کیش

فراخوان جذب ایده های برتر فرهنگی، هنری و اجتماعی در کیش

کارآفرینان و تجار کشور سربازان و فرماندهان جبهه اقتصادی هستند

انعقاد 200 تفاهم‌نامه به ارزش 150 هزار میلیارد ریال در سومین نمایشگاه تخصصی پتروشیمی

مفاد طرح «بنزین برای همه» در جزیره کیش

پایان اکران آثار منتخب جشنواره فیلم فجر در کیش

بازدید رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از طرح های عمرانی کیش

حفظ و احیای زیست بوم های مرجانی کیش با ایجاد بزرگترین مرکز تکثیر مرجان ها

امضای تفاهم نامه همکاری قرارگاه خاتم الانبیا و سازمان منطقه آزاد کیش

اعلام مصوبات کمیته نظارت بر نرخ کالا و خدمات نوروزی کیش

پیام سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مانور خودرویی و موتوری در کیش به مناسبت یوم الله 22 بهمن

چگونگی نظارت بر مراکز گردشگری پیش از نوروز 1401 تشریح شد

تسهیل تعاملات بانکی سرمایه گذاران در مناطق آزاد

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی کیش

نظرات مردم و کارشناسان، لازمه‌ی اجرایی شدن طرح‌های بزرگ است

انتصاب سرپرست جدید مدیریت امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش

انتصاب سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش

نمایشگاه نگارگری تا آسمان در کیش گشایش یافت

موافقت دولت در خصوص محاسبه نرخ قرارداد برخی سرمایه گذاران با شرایط جدید و بر اساس سال ٩٩

نواخته شدن زنگ انقلاب در "مدرسه دخترانه الغدیر" کیش

سرمایه‌گذاری قرقیزستان در کیش، گامی مثبت در جهت رشد صنعت گردشگری

رونق مجدد صنعت گردشگری از اصلی‌ترین دغدغه‌ها در مناطق آزاد

حضور فعال سازمان منطقه آزاد کیش در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

نمایشگاه آثار نگارگری در جزیره کیش برگزار می شود

نتایج آزمون تخصصی املاک تا ٢٤ ساعت آینده منتشر خواهد شد

کارگاه آموزشی دو‌ روزه “کودک هوشمند” در کیش برگزار شد

پیام تبریک محمدرضا لواسانی در پی صعود مقتدرانه دلیرمردان تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 2022 قطر

اکران رایگان فیلم سینمایی منصور در کیش

معرفی برنامه گفتگو آزاد در منطقه آزاد

اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاورین املاک کیش

دستور صدورمجوز ترخیص‌کنندگان کالا

نام نویسی در آزمون تخصصی مشاورین املاک در کیش

برگزاری مسابقه ساخت مجسمه های ماسه ای در کیش

اجرای مسابقه نقاشی دیواری ویژه کودکان در کیش

برگزاری سلسله نشست های تعاملی با محوریت سبک زندگی کار آفرینی

برگزاری جشن میلاد کوثر در کیش

آغاز طرح ساماندهی بنادر کیش و چارک برای تسهیل سفرهای نوروزی

ارائه تسهیلات بانکی برای طرح های فعال در کیش

خدمات سرمایه‌گذاری و بازاریابی در قالب نرم‌افزاری جامع، الکترونیکی می‌شود

رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران و سازندگان در بازدیدهای میدانی از پروژه ها

دیدار صمیمی محمدرضا لواسانی با خانواده شهید دفاع مقدس

انعقاد تفاهم نامه برگزاری مسابقات بین المللی تور جهانی تنیس در کیش

واردات خودرو و معافیت مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار هیات دولت

صدور مجوزهای فعالیت اقتصادی مبتنی بر مهارت‌های بهره‌برداران

ارسال بیش از 240 اثر به پویش "حاج قاسم فردا" در کیش

وارسی دستگاه های کمک ناوبری فرودگاه بین المللی کیش

تسهیلات بانکی در منطقه آزاد کیش هدفمند می شوند

نظارت های حداکثری بر رعایت ضوابط بهداشتی در کیش

ایجاد رونق کسب و کارها در مراکز تجاری کیش

برگزاری دومین دوره مسابقات موت کورت حقوق مناطق آزاد در کیش

ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی توسط دانشگاه علامه طباطبایی در کیش

ولایتمداری و ظلم ستیزی از صفات بارز حاج قاسم سلیمانی بود

رئیس کمیته طرح و اجرای مسکن استیجاری کیش منصوب شد

جزیره کیش در مسیر تبدیل شدن به نخستین شهر اکولوژی کشور

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در کیش افتتاح شد

‎مدیریت صحیح در حوزه مدیریت بحران اثرات منفی آن را به حداقل می‌رساند

انتصاب مشاور در امور هوشمند سازی سازمان منطقه آزاد کیش

افزایش بیش از 40 درصدی پرواز های جزیره کیش

طرح ساماندهی سواحل کیش تایید شد

طرح یارانه بنزین برای همه 3

با اصلاح مشکلات احتمالی، طرح یارانه بنزین در سطح کشور اجرایی می شود

استقرار چهار ایستگاه صدور کارت کیشوندی در جزیره کیش

تخصیص یارانه سهمیه بنزین بر اساس کد ملی در طرح بنزین برای همه

ویژه برنامه های جشن شب یلدا در کیش برگزار می شود